Puikių savybių, į pietus orientuotas nekilnojamasis turtas su liftu, automobilių stovėjimo aikštele ir sandėliuku netoli Guardamaro paplūdimio!
Ref. GUAR0832

Pagrindinės funkcijos

m<sup>2</sup> namas
70 m2 namas
Miegamieji
2 Miegamieji
Vonios kambariai
1 Vonios kambariai
Garažas / automobilių stovėjimo aikštelė
Garažas / automobilių stovėjimo aikštelė

Kitos funkcijos

Liftas
Su baldais
Buitinė technika
Oro kondicionierius
Spintos

Puikių savybių, į pietus orientuotas nekilnojamasis turtas su liftu, automobilių stovėjimo aikštele ir sandėliuku netoli Guardamaro paplūdimio!

Norite gauti daugiau informacijos? Mažiau informacijos
Norite gyventi vos už kelių metrų nuo paplūdimio, nekilnojamojo turto objekte su terasa į pietus ir patogia automobilių stovėjimo aikštele? Pristatome jums šį butą privilegijuotoje vietoje, esantį Guardamar del Segura, Alikantės provincijoje, Ispanijoje. Name yra 2 dviviečiai miegamieji, 1 vonios kambarys su dušu ir atskira virtuvė. Būste įrengtas kanalinis oro kondicionavimo įrenginys prie lubų, su karštu ir šaltu oru. Pastate yra du liftai, talpinantys po 6 žmones, iš kurių galima tiesiogiai patekti į garažą. Jame turėsite didelę automobilių stovėjimo vietą ir sandėliavimo patalpą, todėl jums nereikės rūpintis, kur pastatyti automobilį ar laikyti daiktus. Be to, pastato apvalkalas su šilumos izoliacija ir ventiliuojamu fasadu, kuris apsaugo jį nuo išorės temperatūros, oro ir drėgmės, todėl galima optimizuoti energijos taupymą ir padidinti šiluminį efektyvumą. Aplink yra visų rūšių paslaugų, todėl viską, ko reikia, turėsite po ranka: parkus, žaliąsias zonas, parduotuves, restoranus, vaistines, prekybos centrus, mokyklas, kavines ir kt., todėl galėsite patogiai ir praktiškai gyventi; be to, bet kada galėsite mėgautis atpalaiduojančiais pasivaikščiojimais paplūdimyje ar žygiais. Susisiekite su mumis ir susitarkite dėl apsilankymo!
Nekilnojamojo turto planai
Savininkas nepateikė nekilnojamojo turto planų.
Energijos vartojimo sertifikatas
Savininkas nepateikė informacijos apie energetinį sertifikatą.
Susidomėjote šiuo nekilnojamuoju turtu ir norite gauti daugiau informacijos?

Imituokite savo hipoteką

Nuosavos lėšos + išlaidos:
00,00€
Hipotekos palūkanų normos
€/mes
Vieta
Guardamar del Segura, Alicante

Ką siūlo ši vietovė?

Norite gauti daugiau informacijos?
Šį nekilnojamąjį turtą žiūri 8 žmonių