Gyvenimas Torrevjejoje

Ką pamatyti ir ką veikti Torrevjejoje?

Kur yra Torrevjeja?

Torrevjeja - tai vienas iš svarbiausių turistinių miestų Valensijos regione, įsikūręs Kosta Blankos pakrantėje tarp Alikantės ir Mursijos, iš jų pasiekiamas mažiau nei per valandą.

Miestui, kuriame gyvena apie 82 tūkst. gyventojų, priklauso  maždaug 20 kilometrų Viduržemio jūros pakrantės, kurioje yra garsus La Mata paplūdimys, netoli yra vandens pramogų parkas, miesto apylinkėse esančiuose vandens telkiniuose dažnai galima pamatyti flamingų.

play

Kodėl verta gyventi Torrevjejoje?

Kodėl verta gyventi Torrevjejoje?

Nepakartojamas klimatas

Torevjejos mieste visais metų laikais galite mėgautis geru oru: žiemą čia vyrauja švelni temperatūra, o saulė šviečia 360 dienų per metus. Mažiausia temperatūra sausio mėnesį yra apie 16 °C, o didžiausia - 29 °C rugpjūtį.

Atmosfera ištisus metus

Tai judrus miestas, kuriame, nors vasarą jis pasiekia didžiausią piką, gyventojų iš Ispanijos ir užsienio čia gyvena ištisus metus, todėl net ir vėsesniais mėnesiais čia yra mokyklų, prekybos centrų, sporto objektų, paslaugų, laisvalaikio ir kultūrinės veiklos.

Sportas ir golfas Torrevjejoje

Sportas ir golfas Torrevjejoje

Jei mėgstate golfą, tokie klubai kaip Las Colinas, Villamartín, Las Ramblas, Lo Romero, La Finca Golf, Real Club de Golf Campoamor ar Vistabella


Sporto veikla viešosiose erdvėse sutelkta Torrevjėjoje, 250 000 kvadratinių metrų plotą užimančiame Palacio de Deportes de Torrevieja. Jame yra Vicente García futbolo stadionas, Cecilio Gallego sporto salė, baseinai, ledo ritulio aikštė, futbolo aikštės, regbio aikštė, lengvosios atletikos takas, keli teniso kortai ir irklenčių kortai, frontonas ir kitos sporto aikštelės.

Ryžių ir žuvies gastronomija

Torrevjejos gastronomijai daugiausia atstovauja "caldero" - ryžiai, ruošiami kartu su pjaustyta žuvimi. Kiti tipiški Torrevjejos gastronomijos patiekalai yra ryžiai su žirniais ir ančiuviais, aštuonkojai "en sangonchao" ir aštuonkojai "seco". Mieste taip pat yra daugybė nacionalinių ir tarptautinių restoranų.

Ką pamatyti Torrevjejoje?

Torrevjejos miesto paplūdimiai

DaugiauMinusas Informacija

Dėl gero klimato ir dvidešimties kilometrų ilgio pakrantės Torrevjejoje yra daugybė paplūdimių, kuriuose galima mėgautis Viduržemio jūra, ir visi jie pasižymi skaidriu vandeniu bei puikia maudymosi kokybe.

Viena vertus, yra miesto paplūdimiai, pavyzdžiui, Playa del Cura, esantys pačiame miesto centre, pasiekiami, su visomis paslaugomis ir mėlynąja vėliava. Šalia jo yra natūralūs baseinai, apriboti molų, kuriuose galite ramiai maudytis ramiame vandenyje.

Šiaurėje rasite Playa de los Locos, taip pat pažymėtą mėlynąja vėliava, prieinamą ir vasaros mėnesiais pritaikytą maudytis žmonėms su judėjimo negalia, su smulkiu smėliu, 25 metrų pločio, idealiai tinkantį visai šeimai dėl saugaus seklaus vandens.

Kitas iš tokių pat savybių turinčių miesto paplūdimių, esantis piečiau, yra Playa de los Náufragos, pasižymintis palmėmis pačiame paplūdimyje ir vandens parku mažiesiems.

Torrevjejos miesto paplūdimiai

Įlankos, Playa de la Mata ir šunų paplūdimys

DaugiauMinusas Informacija

Torevjejos paplūdimių pasiūlą papildo daugybė įlankų, pavyzdžiui, Cala Piteras, pasiekiama ir pažymėta mėlynąja vėliava, arba Cala Ferris, esanti pietuose, apsupta palmių; abiejose yra krištolo skaidrumo vanduo, puikiai tinkantis nardymui.

Šiaurinėje miesto centro dalyje rasite tokių įlankų, kaip Cala de la Higuera, į kurią patogu patekti net laiptais, arba Cala de Cabo Cervera, į kurią galima patekti ir kuri pažymėta mėlynąja vėliava.

Jei ieškote šunims draugiškų paplūdimių, Torrevjejoje yra Playa Canina del Rocío - pietuose esantis šunims draugiškas paplūdimys, kuriame laukiami ir naminiai gyvūnai.

Taip pat to paties pavadinimo kaimelyje yra Playa de La Mata - platus smulkaus smėlio paplūdimys, prieinamas ir dviejų kilometrų ilgio, puikiai tinkantis pasivaikščiojimams ir pasimėgauti tokiomis paslaugomis kaip paplūdimio barai, vandens dviračiai ar futbolo ir paplūdimio tinklinio aikštelės.

Įlankos, Playa de la Mata ir šunų paplūdimys

Torrevjejos uostas

Torevjejos uostas yra pačioje miesto širdyje ir yra viena iš žaviausių vietų pasivaikščioti prie jūros.

Jame įsikūręs Real Náutico de Torrevieja, taip pat kiti restoranai ir keletas stilingiausių miesto klubų.

Taip pat galite aplankyti plaukiojančius muziejus, įsikūrusius laivuose, ir pasivaikščioti palei Dique de Levante - molą, kuriuo galite nueiti apie pusantro kilometro jūros apsuptyje iki švyturio.

Švyturys, esantis Torrevieja uoste, yra puiki vieta pasivaikščioti palei Levante uolą.

Torrevjejos uostas

Torrevjejos pajūrio promenada

DaugiauMinusas Informacija

Prie pat uosto yra Juano Aparicio Paseo Juan Aparicio, prieplaukos promenada, kurioje taip pat rasite daugybę kavinių ir restoranų, kuriuose galėsite paragauti Torrevjejos gastronomijos, kurios pagrindą sudaro žuvis ir ryžiai bei kiti tarptautiniai patiekalai.

Kita vertus, taip pat galite aplankyti mercadillo de casetas de madera, kur tarp mugės atrakcionų vaikams rasite drabužių, suvenyrų, aksesuarų ir dovanų prekystalių, ir Paseo Vista Alegre su skulptūra, kuria atiduodama pagarba tradicinėms populiarioms habanerų dainoms.

Visai netoliese, norėdami užbaigti pasivaikščiojimą, skirtą jūrai, aplankykite Jūros ir druskos muziejų arba Eras de la Sal, kur istoriškai buvo kraunamos druskos valtys iš mieste esančių druskos kasyklų. Šiandien viename iš jo kiemų vyksta kasmetinis Torrevjejos tarptautinis "Habanera" ir polifonijos konkursas.

Torrevjejos pajūrio promenada

La Matos ir Torrevjejos marių gamtinis parkas

Torrevieja lagūnos priklauso šiam saugomam ir miestui būdingam gamtos parkui. Tai dvi didelės lagūnos, užimančios daugiau kaip du tūkstančius hektarų, esančios tarp Torrevjejos, Los Montesinos, Rojaleso ir Guardamar del Seguros.

Joms būdingos įspūdingos spalvos, viena iš jų yra žalia, o kita vadinama Rausvąja lagūna dėl atspalvio, kurį jos vanduo įgauna dėl bakterijos, išskiriančios šios spalvos pigmentą, - tai akį džiuginantis reginys.

Mėgstate pasivaikščioti aplink lagūnas paprastais takeliais, tinkamais visai šeimai, iš kurių galite stebėti būdingus rožinius flamingus ir kitus paukščius, gyvenančius šioje didelę ekologinę ir aplinkosauginę vertę turinčioje pelkėje.

La Matos ir Torrevjejos marių gamtinis parkas

Kultūros paveldas

DaugiauMinusas Informacija

Torrevieja turi patrauklų kultūrinį ir archeologinį paveldą, kurį sudaro:

  • Kabo Cerveros bokštas arba Torre del Moro (XIV a.). Tai pakrantės sargybos bokštas, kurį liepė pastatyti Aragono ir Valensijos karalius Jokūbas II, kad apsisaugotų nuo musulmonų galerų antpuolių.

  • Torre de La Mata (XIV). Šis gynybinis bokštas yra La Matos paplūdimyje, vadinamojoje Plaza del Embarcadero aikštėje, nuo jo pavadinimo kilo Torrelamatos arba La Matos kaimelio pavadinimas.


  • Iglesia Arciprestal de la Inmaculada Concepción (XVIII). Ši neoklasicistinė bažnyčia buvo perstatyta 1844 m. Buvo panaudoti senojo bokšto, davusio Torrevjejos vardą, akmenys.

  • Eras de la Sal(XVIII a.). Ši druskų gamykla, kurioje druska buvo kraunama į baržas, pastatyta 1776 m.; bėgant metams ji buvo plečiama, kol 1958 m. nustojo veikti.
Kultūros paveldas

Torrevjejos I muziejai

Torevjejos muziejai:

  • Muzeo del Mar y de la Sal (Jūros ir druskos muziejus) Šiame etnologijos muziejuje eksponuojami druskos dirbiniai, senovinių nuotraukų kolekcija, valčių modeliai, žvejybos ir navigacijos įranga.

  • Patrulinio laivo "Albatros III" plaukiojantis muziejus Šis laivas 33 metus tarnavo Muitinės priežiūros tarnybai, kol buvo perduotas Jūros ir druskos muziejui.

  • Plaukiojantis povandeninių laivų muziejus "S-61 Delfin" Tai "Daphne" klasės povandeninis laivas, kurį Ispanijos karinės jūrų pajėgos paskolino Torrevjejos rotušei ir kuriame lankytojai gali pamatyti povandeninio laivo vidų.
Torrevjejos I muziejai

Torrevjejos II muziejai

Kiti įdomūs muziejai, kuriuos verta aplankyti mieste, yra šie:

  • Didžiosios savaitės muziejus "Tomás Valcárcel". Viduje ištisus metus, išskyrus Didžiąją savaitę, eksponuojami religiniai atvaizdai, sostai, rankų darbo siuvinėtos vėliavos, paveikslai ir kiti su kančios procesijomis susiję daiktai.

  • Habaneros muziejus "Ricardo Lafuente". Jame saugomi asmeniniai Ricardo Lafuente, oficialaus Torrevjejos himno autoriaus ir pasaulinio autoriteto Torrevjejos Habanera srityje, bei jo vadovaujamos muzikinės grupės - "Salinas de Torrevieja" choro ir orkestro - suvenyrai.
Torrevjejos II muziejai

Kaip atvykti į Torreviją?

1

Keliu

Torreviją su kitais pakrantės miestais jungia nacionalinis kelias N-332. Į jį taip pat galima tiesiogiai patekti iš AP-7 greitkelio, 528, 745 arba 763 išvažiavimu link La Zenia/Orihuela Costa, jei važiuojate iš pietų. Torrevjeja nuo Alikantės miesto nutolusi apie 50 km.

2

Lėktuvu

Elčės-Alikantės Miguelio Hernandezo tarptautinis oro uostas El Altete yra maždaug už 40 minučių kelio į šiaurę, tiesioginis susisiekimas N-335 arba A-7 greitkeliu. Į pietus, už valandos kelio, yra Mursijos regiono tarptautinis oro uostas, daug mažesnis nei Alikantės, tačiau iš jo vykdomi tiesioginiai nacionaliniai ir tarptautiniai skrydžiai.

3

Jūra

Jei atvykstate laivu, galite naudotis Puerto Deportivo Marina Salinas, Real Club Náutico de Torrevieja ir Puerto Deportivo Marina Internacional de Torrevieja, kuriuose yra apie 2200 švartavimosi vietų ir kurie yra pačiame miesto centre. Čia taip pat yra parduotuvių zona, įvairios jūrinės pramogos ir įvairios paslaugos, įskaitant restoranus ir kavines.

4

Viešuoju transportu

Torreviją galima pasiekti įvairiomis autobusų linijomis, kurios jungia miestą su Alikantės oro uostu ir netoliese esančiomis vietovėmis, pavyzdžiui, Elche, Alikante, Pilar de la Horadada, Orihuela ar Mursija, taip pat Madridu, Albacete ar miestais Ispanijos šiaurėje. Kai kurios iš Torrevjejoje veikiančių bendrovių yra "Avanza", "Alsa" arba "Bilmanbus".

Artimiausia traukinių stotis yra Alikantės RENFE traukinių stotis. Iš čia važiuoja miesto autobusai, kurie jungia su Alikantės autobusų stotimi.

Oficialios svetainės, kuriose rasite daugiau
informacijos apie Torreviją:

Turizmas
Torrevjejoje

Žr.

Nekilnojamojo turto agentai Torrevjejoje

Nekilnojamojo turto agentai Torrevjejoje

Artimiausi "Esphouses" biurai Torrevjejoje yra įsikūrę nekilnojamasis turtas Guardamar del Segura, adresu nº 25, Avenida Cervantes, vienoje iš komercinių miesto arterijų.


"Esphouses" turi dešimtis parduodamų nekilnojamojo turto objektų visuose Torrevjejos rajonuose, paplūdimiuose ir urbanizuotose vietovėse. Turime parduodamų butų ir apartamentų; namų, kotedžų ir vilų; bungalų ir kotedžų mieste; žemės sklypų ir sklypų: ir t. t. Galite įsigyti butą ar apartamentus Torrevjejoje, bet kuriame iš rajonų: Torrevjejos gyvenvietėje, Torrelamatoje...


Parduodame Jūsų naują namą, vilą ar kotedžą Torrevjejoje, bet kuriame iš paplūdimių (Torrevjejos Playa), įskaitant priešais esančius: Playa de la Mata, Playa de Los Locos, Playa del Cura, Playa del Acequión arba Playa de Los Náufragos.


Taip pat galime parduoti jūsų kotedžą ar bungalovą Torrevjejoje, esantį bet kurioje iš Torrevjejos urbanizacijų: Urbanizacija Aguas Nuevas, Urbanizacija La Siesta, Urbanizacija Los Balcones, Urbanizacija Los Altos del Edén arba Urbanizacija Nueva Torrevjeja.

Ar norite gauti daugiau informacijos?