Gyvenimas Benidorme

Ką pamatyti ir ką veikti Benidorme?

Kur yra Benidormas?

Prie Viduržemio jūros įsikūręs Benidormas - žinomiausia atostogų vieta Ispanijos rytuose, todėl jis laikomas Kostos Blankos turizmo sostine, todėl atostogų sezono metu gyventojų skaičius išauga kelis kartus, iki 400 tūkstančių. Mieste smulkaus smėlio paplūdimiai užima apie 5 kilometrus pajūrio.

Dėl daugybės daugiaaukščių pastatų miestas pelnė Viduržemio Niujorko pravardę, nes dangoraižių tankiu nusileidžia tik Manhatanui.

Benidormas yra už 40 minučių nuo El Alteto oro uosto Alikantėje.

play

Kodėl verta gyventi Benidorme?

Kodėl verta gyventi Benidorme?

Amžina vasara

Ar norite gyventi atostogaudami ištisus metus? Benidormas yra jums tinkama vieta. Šiame mieste aplinka, klimatas, saulė ir paplūdimys dera praktiškai visus dvylika mėnesių.

Nors vasara yra pats įkarštis, Benidorme ištisus metus gyvena daug gyventojų - tiek vietinių, tiek užsieniečių, todėl miestas yra daugiakultūris.

Laisvalaikis visoms amžiaus grupėms

Jeigu Benidormas gali pasiūlyti ką nors, tai platų laisvalaikio pramogų spektrą vaikams, jauniems ir vyresniems.

Be paplūdimių, mieste yra įvairiausių pasilinksminimo vietų, barų ir restoranų, golfo, pramogų parkų, jūrinių pramogų ir užeigų bei naktinių klubų, kuriuose galima mėgautis naktiniu gyvenimu.

Orai Benidorme. Klimatas, paplūdimys, gamta

Orai Benidorme. Klimatas, paplūdimys, gamta

Benidorme vyrauja mikroklimatas, kuriam būdinga tai, kad jis yra tarp kalnų, vidutinė metinė temperatūra yra 21,5ºC, minimali - 8ºC, o maksimali - 29ºC rugpjūtį, todėl galėsite mėgautis švelniomis žiemomis ir šiltomis vasaromis.


Jūros vandens temperatūra Benidorme svyruoja nuo 14ºC žiemą iki 26ºC vasarą. Kaip ir visoje Kosta Blankos pakrantėje, čia taip pat būna daugiau nei 300 saulėtų dienų per metus.


Tai, kartu su nepakartojamais miesto paplūdimiais, kalnų grožiu ir povandeniniais maršrutais, Benidormą paverčia ypatingo žavesio turinčia vieta.

Benidormo gastronomija

Benidormo gastronomijai daugiausia atstovauja arroz caldoso de salmonetes y calabaza, arroz de boquerones con espinacas, cazuela de pescado al estilo pobre ir pebrot.


Benidormo kepiniai - tai cocas rellenas (įdaryti pyragaičiai), saldžiųjų bulvių pyragaičiai ir San Blas bandelės. Benidorme taip pat yra daugybė restoranų, siūlančių tiek nacionalinės, tiek tarptautinės virtuvės patiekalus.

Golfas Benidorme

Golfas Benidorme

Jei esate golfo mėgėjas, Benidorme rasite keletą golfo aikštynų, pavyzdžiui, Benidorm Club de Golf, Las Rejas Golf ar Villaitana Golf.

Taip pat siūloma daugybė vandens pramogų, pavandeninių maršrutų, pavyzdžiui, Mal Pas maršrutas ar Arkų maršrutas, įvairių rūšių vandens sporto šakų ir net vandens slidžių.

Platus sporto šakų pasirinkimas

Benidorme yra įvairių sporto objektų, pavyzdžiui, Giljermo Amoro sporto miestas su lengvosios atletikos trasa, futbolo aikštele, olimpiniu baseinu, daugiafunkciniais sporto aikštynais ir frontono aikštelėmis.

Be to, "Palau d'Esports l'Illa de Benidorm" talpina 4 000 žiūrovų ir turi 3 500 m2 krepšinio, rankinio ir salės futbolo aikštę.

Ką pamatyti Benidorme

Benidormo paplūdimiai

Benidormo pakrantėje dominuoja du dideli miesto paplūdimiai su Mėlynąja vėliava, baltu smėliu ir aukštos kokybės vandeniu. Tai gerai žinomi Levante ir Poniente paplūdimiai, besiribojantys su miestu: saugūs paplūdimiai su švariu, negiliu vandeniu, puikiai tinkantys visai šeimai.

Kita vertus, jei norite rasti mažų, labiau paslėptų vietų maudynėms, apsilankykite Playa del Mal Pas, apdovanotame Mėlynąja vėliava, arba Calas del Tío Ximo ir La Almadrava.

Visos jos pasižymi krištolo skaidrumo vandeniu, puikiai tinkančiu nardymui ar nardymui, ir, žinoma, panoraminiu vaizdu į priešais Benidormą esančią salelę, vadinamą Isla de los Periodistas arba l'Illa de Benidorm.

Benidormo paplūdimiai

Pilies apžvalgos aikštelė

Jei kada nors matėte Benidormo atviruką, vienas iš jo herojų neabejotinai buvo Mirador del Castillo, viena iš labiausiai fotografuojamų vietų ir būtina pasivaikščiojimo po miestą vieta.

Ši apžvalgos aikštelė yra toje vietoje, kur stovėjo buvusi miesto tvirtovė, kuri gynė miestą nuo galimų jūros antpuolių, ir yra ant uolėtos atodangos tarp Levante ir Poniente paplūdimių.

Dėl savo vietos ir fantastiškos panoramos, kuri atsiveria nuo jūros, esančios šalia miesto įlankos, ji taip pat vadinama Skambiu Viduržemio jūros balkonu. Nepraleiskite.

Pilies apžvalgos aikštelė

Benidormo promenada

Vaikščiodami Benidormo paplūdimiais negalite praleisti Playa de Poniente promenados.

Tai miesto promenada, kuri ribojasi su vienu iš dviejų svarbiausių savivaldybės paplūdimių ir kuria stengiamasi harmoningai sujungti natūralų pakrantės grožį su miestu.

Dėl meninių skulptūrų ir paminklų ekspozicijų ji taip pat tampa muziejumi po atviru dangumi, esančiu vos už kelių metrų nuo jūros.

Kraštinga vieta, kurioje galima mėgautis poilsiu tiek saulės šviesoje, tiek sutemus dėl ypatingo nakties apšvietimo žavesio.

Benidormo promenada

Serra Gelada gamtos parkas

Serra Gelada gamtos parkas, arba ispaniškai Sierra Helada, yra išskirtinis kraštovaizdis, suformuotas šio kalno, esančio tarp Benidormo, Alfaz del Pi ir Altea, ir pakrantės ekosistemos, turinčios didelę aplinkosauginę ir ekologinę vertę.

Nuo kalnų masyvo vaikščiojant jo takais atsiveria neįtikėtini jūros vaizdai. Nuo Cala del Tío Ximo įlankos galite eiti Torre de les Caletes: penkių šimtmečių senumo sargybos bokštu, kuris buvo naudojamas miestui nuo piratų ginti.

Šis maršrutas labai lengvas ir prieinamas, nes eina asfaltuotu keliu, kuriuo nevyksta joks eismas, todėl taip pat tinka neįgaliųjų vežimėliams ar vaikiškiems vežimėliams.

Serra Gelada gamtos parkas

Kultūros paveldas ir muziejai Benidorme

DaugiauMinusas Informacija

Iš archeologinio paveldo išsiskiria Torre de Morales arba Escaletes bokštas ir Torre de Punta del Cavall arba Seguró bokštas (XVI a.), šių sargybos bokštų griuvėsiai tebestovi iki šiol. Šių sargybos bokštų griuvėsiai išlikę iki šių dienų.

Benidorme yra keletas muziejų, tarp jų:

  • Kolono muziejus (Huerto de Colón). Jį 1885 m. pastatė Ispanijos karinio jūrų laivyno kapitonas Vicente Zaragoza Ortuño, vadovavęs didžiausiam laivui, vadintam "Colón".

  • Muzeo Boca del Calvari. Jis įsikūręs senojoje Benidormo rotušėje ir pasakoja miesto istoriją nuo pirmųjų gyventojų iki XX a. antrosios pusės Benidormo.

  • Jūrų kultūros centras. Šiame jūrų muziejuje eksponuojami laivybos modeliai, jūriniai ir žvejybos motyvai.
Kultūros paveldas ir muziejai Benidorme

Šventės Benidorme

DaugiauMinusas Informacija

Benidormo švenčių kalendorius tęsiasi ištisus metus, iš kurių išsiskiria šios šventės ir iškilmės:

  • Man Juan Bonfires. Kiekvieną birželio 24-osios naktį Benidormo gyventojai renkasi Levante ir Poniente paplūdimiuose švęsti San Chuano nakties su laužais ir šuoliais į vandenį.

  • Morų ir krikščionių šventės. Spalio pradžioje vyksta šios šventės, tarp kurių išsiskiria paradai su timpanais, šalmais ir nenutrūkstamu šaudymo miltelių triukšmu.

  • Benidormo globėjo šventųjų šventės, skirtos Virgen del Sufragio ir San Jaime Apóstol garbei. Nuo antrojo lapkričio savaitgalio iki kito trečiadienio paeiliui vyksta linksmi renginiai, tokie kaip humoro paradas, su labiau religiniais renginiais, pavyzdžiui, Benidormo globėjo, kuris atkuriamas Poniente paplūdimyje, ieškojimo inscenizacija, procesijos ir kt.
Šventės Benidorme

Kaip atvykti į Benidormą?

1

Keliu

Benidormas įsikūręs šalia greitkelio AP-7, kuris eina palei Viduržemio jūrą ir yra sujungtas su išvažiavimais 65, Levante ir 65A, Poniente - Terra Mítica. Į jį taip pat galima patekti iš nacionalinio kelio N-332, kuris eina per visus Ispanijos Levantės regiono pakrantės miestus.

2

Skrydžiai į Benidormą. Lėktuvu

Benidormas yra 40 minučių kelio greitkeliu nuo Alikantės-Elčės tarptautinio oro uosto El Altete, iš kurio vykdomi skrydžiai iš viso pusiasalio ir daugelio užsienio šalių.

3

Jūra

Jei į Benidormą atvykstate laivu, galite naudotis Benidormo prieplauka ir jachtklubu su 110 prieplaukų iki 7 metrų ilgio laivams, įsikūrusiu miesto centre, tarp Poniente ir Mal Pas paplūdimių. Iš čia galima pradėti įvairias ekskursijas po jūrą, išsinuomoti valtį ir užsiimti vandens pramogomis.

4

Viešuoju transportu

Į Benidormą iš visos Ispanijos ir iš oro uosto kursuoja kelios autobusų linijos. Artimiausia traukinių stotis yra Alikantėje, maždaug už 40 minučių kelio, kuri jungia miestą su pagrindinėmis sostinėmis. Benidorme taip pat yra Tramvajaus stotelė, esanti Alikantės tramvajaus 1-ojoje linijoje, kuri driekiasi palei Alikantės pakrantę nuo sostinės iki Dénia.

Oficialios svetainės, kuriose rasite daugiau informacijos apie Benidormą:

Benidormo turizmas

Benidormo rotušė

Nekilnojamojo turto agentai Benidorme

Nekilnojamojo turto agentai Benidorme

Artimiausi "Esphouses" biurai Benidorme yra jų nekilnojamasis turtas Altea, adresu Calle Raspall 2.


Parduodamas nekilnojamasis turtas Benidorme

"Esphouses" siūlo platų parduodamo nekilnojamojo turto pasirinkimą visuose Benidormo rajonuose, paplūdimiuose ir urbanizuotose vietovėse. Turime parduodamų butų ir butų; namų, kotedžų ir vilų; bungalų ir kotedžų; žemės sklypų ir sklypų: ir t. t.


Galite pirkti butą ar apartamentus Benidorme, bet kuriame iš rajonų:


Mes turime jūsų naują namą, vilą ar kotedžą Benidorme pardavimui, bet kuriame iš paplūdimių (Benidorm Playa), įskaitant priekinę liniją: Levante paplūdimyje ar Poniente paplūdimyje. Kviečiame susipažinti su vilomis šalia Benidormo, kurias reklamuoja Esphouses.


Taip pat galime parduoti Jūsų kotedžą ar namelį Benidorme, bet kurioje iš Benidormo urbanizacijų: Urbanizacija Las Lomas, Urbanizacija El Olivar, Urbanizacija Entrenaranjos.

Ar norite gauti daugiau informacijos?