Gyvenimas Altea

Ką pamatyti ir veikti Altea

Kur yra Altea?

Vienu iš gražiausių pakrantės miesteliu laikoma Altea yra šiaurinėje Kosta Blankos dalyje, jis išskirtinis dėl senove dvelkiančių grįstų siaurų gatvelių, baltų pastatų ir įspūdingų vaizdų, atsiveriančių iš istorinio centro.

Iš jo matyti ir netoliese esantis Benidormas, taip pat – Kalpė, į šiuos miestus galima greitai nuvykti geros kokybės ir vaizdingais keliais.

play

Kodėl verta gyventi Altea?

Kodėl verta gyventi Altea?

Viduržemio jūros regionas ir bohema

Gyventi Altea - tai gyventi autentiško Viduržemio jūros regiono kaimo dvasia.

Prie istorinio kvartalo gatvelių grožio galime pridėti remonto dirbtuves ir parduotuvėles, kurių menininkai suteikia jam ypatingą bohemišką dvelksmą.

Ramūs paplūdimiai su krištolo skaidrumo vandeniu

Iš 6 kilometrų ilgio Altea pakrantės daugelis paplūdimių yra baltų ir apvalių akmenų, todėl juose ramiau ir mažiau žmonių.

Miesto žavesio prideda permatomas ir krištolo skaidrumo vanduo, idealiai tinkantis maudynėms ar povandeninės faunos stebėjimui.

Kaimo žavesys šalia didmiesčio

Kaimo žavesys šalia didmiesčio

Altea turi visą spektrą paslaugų, jūrinių pramogų, laisvalaikio, gastronomijos ir net Altea golfo klubą. Be to, dėl kaimynystės su Benidormu visus metus galėsite naudotis šurmuliuojančio miesto privalumais ir kartu mėgautis ramybe gyvenant viename žaviausių Viduržemio jūros regiono miestelių.

Orai Altea

Mažiausia temperatūra vasario mėnesį yra apie 16 °C, o didžiausia - 23 °C rugpjūčio mėnesį. Jūros vandens temperatūra Altea mieste svyruoja nuo 16°C žiemą iki 23°C vasarą. Kaip ir visoje Kosta Blankos pakrantėje, čia taip pat daugiau nei 300 dienų per metus šviečia saulė.

Sportas ištisus metus

Didelė sporto infrastruktūra Altea mieste leidžia užsiimti daugybe sporto šakų. Dėl šios priežasties ir išskirtinio klimato miestelis tapo idealia vieta sportuoti bet kuriuo metų laiku. Dėl šios priežasties sporto komandos iš visos Europos pasirinko šį miestą savo treniruočių stovykloms, ypač žiemą ir pavasarį.


Tarp kitų viešosios infrastruktūros objektų yra: Altea buriavimo klubas, sporto miestas, savivaldybės baseinas ir teniso bei padelio teniso klubas.

Altea, mažo miestelio žavesys.

Ką pamatyti Altea?

Altea paplūdimiai

DaugiauMinusas Informacija

Šešių kilometrų ilgio pakrantėje Altea mieste yra keli paplūdimiai, kuriuose galite mėgautis geru Viduržemio jūros oru, nes paplūdimiai yra iš žvyro arba akmenukų, puikiai tinkantys visai šeimai.

Pagrindiniai yra miestiniai paplūdimiai Playa de La Roda ir Playa de L'Espigó, esantys šalia pakrantės promenados, kuriuose teikiamos įvairios paslaugos ir visai netoli restoranų, kuriuose galėsite mėgautis tipiška ryžių, žuvies ir tapų virtuve.

Kiti paplūdimiai, taip pat esantys netoliese, yra Cap Negret paplūdimys, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į įlanką ir Siera de Bèrnia, Cap Blanch paplūdimys, kurį rasite šalia Altea klubo "Club Náutico" ir kurio ilgis daugiau nei kilometras, arba Barreta paplūdimys, esantis šalia Luis Campomanes prieplaukos.

Papildomai pasiūlai rasite Mascarat paplūdimį, iš kurio atsiveria neįtikėtini vaizdai, ir jo Cala Barra Grande, kurie kartu su Galera-Solsida paplūdimiu yra nudistų zonos, o Altea mieste rasite net šunims pritaikytus paplūdimius, pavyzdžiui, Playa de la Olla.

Playa de la Olla.

Altea miestas, senasis Altea kvartalas ir Playa de la Olla.

Altea paplūdimiai

Altea miestas, senamiestis

Altea miesto širdis - tai senamiestis, grindinamų gatvių tinklas, kylantis į Plaza de la Iglesia viršūnę, kur galima išvysti šį savivaldybės simboliu tapusį paminklą su mėlynais kupolais ir baltais motyvais.

Iš šios aikštės atsiveria įspūdingi vaizdai į jūrą, taip pat žavūs dailininkai, savo paveiksluose bandantys perteikti tyrą Viduržemio jūros grožį.

Pasivaikščiokite tarp baltų namų, gėlėmis ir augalais papuoštų balkonų ir durų, atraskite dažytųjų amatų parduotuvėles, kurios šiam žavingam senamiesčio centrui suteikia bohemiškumo.

Altea miestas, senamiestis

Jūrų sportas, uostas ir Altea pakrantės promenada

Prieš Altea pakrantę skalaujančią jūrą driekiasi Marítimo promenada, kurioje gausu restoranų, kuriuose galite paragauti Altea gastronomijos, kurios pagrindą sudaro ryžiai, žuvis ir jūros gėrybės.

Kelias palei pakrantę apjuosia miesto paplūdimius, kuriuose galite degintis saulėje arba ramiai maudytis, nes, kadangi jie yra žvyro paplūdimiai, juose paprastai būna mažiau žmonių. Toliau jis tęsiasi iki uosto, kuriame galima išvysti nuo mažų žvejų laivelių iki didelių jachtų.

Vandens sporto mėgėjams Kosta Blanka yra rojus, o Altea, dėl trijų uostų ir Jūrininkų klubo, siūloma daugybė pramogų, pavyzdžiui, buriavimas, irklenčių sportas, plaukiojimas baidarėmis ir nardymas.

Kosta Blanka yra rojus vandens sporto entuziastams.

Jūrų sportas, uostas ir Altea pakrantės promenada

Kultūros paveldas Altea

DaugiauMinusas Informacija

Altea turi patrauklų kultūrinį ir archeologinį paveldą, kurį sudaro:

  • Romėnų akvedukas Els Arcs (II a.). Iš pradžių jis kirto Les Rotes tarpeklį, kuriuo vanduo iš Algaro upės buvo tiekiamas į senovės romėnų vilą Albirą.

  • Bellaguarda bokštas (XIV a.). Jis stovi ant senojo gynybinio bokšto, kuris buvo gynybinio įtvirtinimo dalis ir tarnavo iki XVI a.

  • Torre de la Galera (XVI a.), liekanų. Jis buvo pakrantės sargybos bokštų tinklo dalis, atsakinga už perspėjimą pavojaus atveju. Ji yra Galera del Mar gyvenamųjų namų kvartale.

  • Baluarte ir renesansinis Altea aptvaras (XVII a.). Sienos buvo pastatytos po maurų išvarymo 1609 m. Išlikęs 1617 m. maketas, kai kurie įėjimo vartai, to laikotarpio pastatai ir labai gera XVIII-XIX a. architektūra.

  • Nuestra Señora del Consuelo bažnyčia (XX a.). Jos mėlynų glazūruotų keraminių plytelių kupolų formos ir spalvos yra reprezentacinis Altea simbolis. Bažnyčia, vadinama "iglesia de arriba", stovi ant kitos renesansinės bažnyčios, kuri buvo XVII a. tvirtovės dalis.
Kultūros paveldas Altea

Kaip atvykti į Alteą?

1

Keliu

Automobiliu į Alteą galite atvykti tiesiai iš nacionalinio kelio N-332, kuris jungia Alteą su įvairiais pakrantės miestais, tokiais kaip Benidormas ar Kalpė. Taip pat galite atvykti AP-7 greitkeliu, jungiančiu visą pakrantę, išvažiavę 64-uoju išvažiavimu.

2

Lėktuvu

Altea yra maždaug už 60 km į šiaurę nuo Elčės-Alikantės Miguelio Hernandezo oro uosto El Altete, su kuriuo labai geras susisiekimas greitkeliu. Kitas variantas - Valensijos oro uostas, esantis už 116 km į šiaurę.

3

Jūra

Altea mieste yra trys prieplaukos: Marina Greenwich arba Club Náutico Luis Campomanes, Club Náutico de Altea ir Porto Senso, visose jose yra daugiau kaip 900 švartavimosi vietų, kuriose galite palikti savo laivą. Nuo miesto iki Balearų salų yra nedidelis atstumas - 65 mylios iki Ibizos ir Formenteros.

4

Autobusu

Altea yra sujungta su įvairiais autobusų maršrutais, kuriais vykstama į netoliese esančius miestus, tokius kaip Benidormas, Jávea ar Dénia, į oro uostus ir miestus, tokius kaip Valensija ir Madridas, su ALSA kompanija;

5

Tramvajumi

Į Alteą taip pat galite nuvykti Alikantės tramvajaus 9-ąja linija, kuri jungia visus Kosta Blankos šiaurinės dalies miestus nuo sostinės iki Dénia;

Oficialios interneto svetainės, kuriose pateikiama daugiau informacijos apie Alteą:

Turizmas Altea mieste

Altea rotušė

Ar norite gauti daugiau informacijos?