Gyvenimas Alikantės mieste

Ką pamatyti ir veikti Alikantės mieste?

Kur yra Alikantė?

Tai didžiausias provincijos miestas ir jos sostinė pačioje Kosta Blankos širdyje, prie pat jūros ir strategiškai patogioje vietoje, nes vos už 15 minučių kelio yra El Alteto oro uostas, dėl išvystytų greitkelių patogus susisiekimas su tokiais miestais kaip Valensija, Madridas, Barselona ir Mursija.

Miestas išsiskiria palmių gausa – skaičiuojama, kad jų čia  auga apie 200 tūkst. Savo dydžiu Alikantė primena Kauną, joje įsikūrę apie 340 tūkst. gyventojų.

play

Kodėl verta gyventi Alikantėje?

Kodėl verta gyventi Alikantėje?

Gyvas miestas ištisus metus

Alikantė, kaip provincijos sostinė, šurmuliuoja ištisus metus. Čia rasite platų laisvalaikio, kultūros, gastronomijos, turizmo, vandens sporto, prekybos centrų ir visų rūšių paslaugų, kurias gali pasiūlyti vidutinio dydžio miestas, pasirinkimą, be to, daug pigiau nei kituose Ispanijos pakrantės miestuose, pavyzdžiui, Barselonoje.

Golfas Alikantėje

Jei mėgstate golfą, Alikantėje yra tokie klubai kaip "Club de Golf Bonalba", įsikūręs šalia miesto esančiame Mutxamel mieste; "Alicante Golf", esantis jo rajone Playa de San Juan, "El Plantío", pakeliui į Elche, arba "Campo de Golf Font del Llop" ir "Alenda Golf", esantys Monforte, vos už kelių kilometrų.

Universitetas, mokslo, technologijų ir verslo centras

Universitetas, mokslo, technologijų ir verslo centras

Alikantėje įsikūręs Skaitmeninis rajonas, kuriame susibūrusios pažangiausios technologijų įmonės, ir Mokslo parkas, glaudžiai susijęs su jos universitetu, kuris yra vienas iš 15 svarbiausių Ispanijoje ir vienas iš 600 svarbiausių pasaulyje. Tai talentų centras, kuriame įmonės randa tobulą verslo galimybių ir pavydėtino klimato prie jūros derinį.

Sostinė ir paplūdimys

Alikantė turi keletą miesto paplūdimių pačiame miesto centre, pavyzdžiui, Playa del Postiguet, ir keletą geriausių provincijos paplūdimių, pavyzdžiui, Playa de San Juan, esančių pakrantėje. Čia taip pat veikia išplėtotas sveikatos priežiūros ir švietimo paslaugų tinklas su penkiomis ligoninėmis ir dešimtimis sveikatos centrų bei specializuotų klinikų, veikia aukštos kokybės valstybinės ir viešosios mokyklos, pavyzdžiui, britų ir prancūzų dvikalbiai centrai.


Gyventi Alikantėje reiškia mėgautis Viduržemio jūros regiono gyvenimo kokybe greitėjančioje stovykloje, plataus spektro laisvalaikio pramogomis, paslaugomis ir verslo galimybėmis privilegijuotoje vietoje prie jūros ir švelniu, saulėtu klimatu ištisus metus.

Ką pamatyti Alikantėje?

Alikantės paplūdimiai

DaugiauMinusas Informacija

Alikantės mieste galite mėgautis 8 miesto paplūdimiais. Šalia senamiesčio, pačiame centre, yra gerai žinomas Playa del Postiguet - 50 metrų pločio ir beveik kilometro ilgio miesto auksinio smėlio paplūdimys.

Viename iš pakrantės rajonų rasite San Chuano paplūdimį, kuris yra 85 metrų pločio ir 3 kilometrų ilgio ir laikomas vienu didžiausių visoje provincijoje. Kiti paplūdimiai yra Albufereta arba Almadraba šiaurinėje miesto dalyje, arba uolų ir smėlio įlankos, kuriose dera uolos ir smėlis, Cabo de la Huerta ir Playa de Agua Amarga, pastarasis paplūdimys yra pritaikytas gyvūnams.

Viename iš rajonų, esančių šalia jūros ir šiek tiek toliau nuo miesto, maždaug už 5 kilometrų, galite aplankyti Saladarą arba Urbanovą. Tai pusiau miesto paplūdimys, 1,6 kilometro ilgio ir 50 metrų pločio, iš kurio atsiveria pasakiški Alikantės įlankos vaizdai.

Alikantės paplūdimiai

Tabarkos sala

Viena populiariausių turistų ir gyventojų ekskursijų neabejotinai yra apsilankymas Tabarkos saloje - ne didesnėje kaip 2 kilometrų dydžio salelėje, esančioje už 20 kilometrų arba 11 jūrmylių nuo Alikantės miesto.

Ji yra vienintelė apgyvendinta Valensijos bendruomenės sala. Čia rasite keletą turistų apgyvendinimo vietų ir keletą restoranų, kuriuose galėsite paragauti tipiško Tabarkos troškinio, kurį sudaro žuvies patiekalas ir jūros gėrybių ryžiai su aioli.

Kita Tabarkos, kuri iš tikrųjų yra archipelagas, sudarytas iš kelių salelių, įžymybė yra jos jūrinis draustinis, kurio grožį galima stebėti plaukiant su vamzdeliu ar nardant krištolo skaidrumo vandenyse.

Kita Tabarkos, kuri iš tikrųjų yra archipelagas, sudarytas iš kelių salelių, įžymybė yra jos jūrinis draustinis, kurio grožį galima stebėti plaukiant su vamzdeliu ar nardant krištolo skaidrumo vandenyse.

Tabarkos sala

Alikantės uostas

Alikantės uostas yra ir uosto anklavas, ir laisvalaikio zona. Jis įsikūręs šalia Playa del Postiguet paplūdimio, istorinio kvartalo ir gerai žinomos Explanada promenados. Tarptautiniu mastu jis žinomas dėl mieste rengiamų burlaivių lenktynių aplink pasaulį: Volvo Ocean Race, kuriame net yra to paties pavadinimo muziejus, kuriame galima sužinoti apie regatą.

Be prieplaukos, kurioje galima išvysti įvairiausių laivų, čia galima pasimėgauti turtinga Alikantos virtuve, kurioje gaminami ryžiai ir produktai iš jūros bei turgaus sodo, kai kuriuose restoranuose arba pasilinksminti renginiuose ir koncertuose, vykstančiuose prie jūros esančioje pramogų po atviru dangumi zonoje.

Alikantės uostas

Santa Barbaros pilis

Viena iš labiausiai atpažįstamų Alikantės miesto ikonų neabejotinai yra jos pilis, esanti ant Benakantilio kalno 170 m aukštyje virš jūros lygio.

Iš Santa Barbaros pilies atsiveria įspūdinga miesto, Alikantės uosto ir jūros panorama, galite aplankyti jos paradų aikštelę, esplanadą ar žymiąją Felipės II salę.

Be to, šioje viduramžių tvirtovėje ištisus metus vyksta įvairūs renginiai, todėl ne tik ją aplankysite, bet ir patirsite daugybę parodų, šou ir įvairiausių kultūrinių bei gastronominių renginių.

Santa Barbaros pilis

Kaip nuvykti į Alikantę?

1

eliu

Alikantę su visu Viduržemio jūros koridoriumi jungia A-7 greitkelis, o su Madridu, esančiu Ispanijos centre, - A-3. Su pakrantės miestais ją taip pat jungia kelias N-332 ir įvairūs regioniniai keliai.

2

Lėktuvu

El Alteto oro uostas Alikantė-Elčė-Miguelis Hernandezas (Alicante-Elche-Miguel Hernández) yra tik už 8 km nuo miesto centro. Tai tarptautinis oro uostas, iš kurio vykdomi skrydžiai į pagrindinius Ispanijos miestus ir kitas Europos šalis.

3

Jūra

Alikantės uostas, esantis pačiame miesto centre, yra per naktį nuo Barselonos, Malagos ar Balearų salų uostų ir dažnai naudojamas kruizinių laivų. Trijose prieplaukose: Marina Alicante, Real Club de Regatas de Alicante ir Club Náutico Costa Blanca, kuriose taip pat siūloma įvairi jūrinė veikla, yra apie 1 400 švartavimosi vietų.

4

Traukiniu

Alikantės traukinių stotis jungia miestą su tokiais Ispanijos miestais kaip Madridas ir Barselona. Greituoju traukiniu Ispanijos sostinę pasieksite per mažiau nei dvi su puse valandos. Taip pat yra vietinių traukinių linijų, kuriomis galima pasiekti aplinkinius miestus.

5

Autobusu

Iš autobusų stoties kasdien kursuoja autobusai į pagrindinius Ispanijos miestus, taip pat reguliariai kursuoja autobusai į visus aplinkinius miestus ir miestelius.

6

Tramvajumi

Alikantės metropoliteno tramvajumi galite pasiekti miestą iš bet kurio pakrantės miesto šiaurinėje dalyje iki pat Dénia. TRAM taip pat jungia sostinę su kaimyniniu San Vicente del Raspeig miestu, kuriame įsikūręs universitetas.

Oficialios svetainės, kuriose pateikiama daugiau informacijos apie Alikantės miestą:

Turizmas Alikantėje

Alikantės miesto taryba

Nekilnojamojo turto agentai Alikantėje

Nekilnojamojo turto agentai Alikantėje

Arčiausiai Alikantės miesto esantys "Esphouses" nekilnojamojo turto biurai yra įsikūrę nekilnojamojo turto agentai Guardamar del Segura, adresu 25, Avenida de Cervantes.


Parduodamas nekilnojamasis turtas Alikantėje

"Esphouses" turi dešimtis parduodamo nekilnojamojo turto įvairiose Alikantės vietovėse, paplūdimiuose ir urbanizuotose vietovėse. Turime parduodamų butų ir apartamentų, namų, kotedžų ir vilų, bungalų ir kotedžų mieste; žemės ir žemės sklypų ir t. t.


Galite pirkti butą ar apartamentus Alikantėje, bet kuriame iš rajonų: Florida Baja, Villafranqueza... Turime parduoti Jūsų naują namą, vilą ar vilą Alikantėje, bet kuriame iš paplūdimių (Alikantės Playa), įskaitant priešais: San Chuano paplūdimį, La Almadrabos paplūdimį, La Albufereta paplūdimį, Postiguet paplūdimį, Agua Amarga paplūdimį arba Saladar paplūdimį - Urbanova.


Taip pat galime parduoti jūsų adą arba bungalow Alikantėje, bet kurioje Alikantės urbanizacijos vietovėje.

Ar norite gauti daugiau informacijos?