Orihuela Kosta

Ką pamatyti ir ką veikti Orihuela Kosta?

Kur yra Orihuela Kosta?

Alikantės provincijos pietuose esantis Orihuela Kosta regionas žinomas dėl netoliese esančių daugybės nuostabių paplūdimių, iš kurių garsiausi – Playa de la Glea, Playa Barranco Rubio, Playa de la Zenia, Playa Cala Capitán ir Playa Flamenca.

Teritorija šiaurėje ribojasi su Torrevjeja, o pietuose - su Pilar de la Horadada, piečiausia Alikantės provincijos savivaldybe.

Dėl daugybės patogumų, laisvalaikio užsiėmimų regionas laikomas puikia vieta apsistoti šeimoms. Gera vieta mėgstantiems ar norintiems išbandyti golfą, nes aplink yra ne vienas golfo laukas.

play

Kodėl verta gyventi Orihuela Kosta?

Kodėl verta gyventi Orihuela Kosta?

Saulė, paplūdimys ir tarptautinė atmosfera

Orihuela Kosta - tai vieta, kurioje verta gyventi vasarą. Dėl 360 saulėtų dienų per metus ir 11 paplūdimių tūkstančiai užsienio gyventojų pasirinko šią Alikantės pakrantės dalį savo gyvenamajai vietai dėl jos klimato, paplūdimių ir paslaugų, nors vasaros sezono metu žmonių, atvykstančių iš vidaus miestų pasimėgauti pakrante, padaugėja.

Orihuelos Kosta temperatūra

Mažiausia temperatūra sausio mėnesį yra apie 5 °C, o didžiausia - 32 °C rugpjūčio mėnesį, o jūros vandens temperatūra Orihuelos Kosta mieste svyruoja nuo 16 °C žiemą iki 26 °C vasarą.

Mažiausia temperatūra sausio mėnesį yra apie 5 °C, o didžiausia - 32 °C rugpjūčio mėnesį, o jūros vandens temperatūra Orihuelos Kosta mieste svyruoja nuo 16 °C žiemą iki 26 °C vasarą.

Prekybos ir laisvalaikio zona

Prekybos ir laisvalaikio zona

Orihuela Kosta tapo aplinkos apsipirkimo centru, nes čia pastatytas didžiausias visoje Alikantės provincijoje prekybos centras "La Zenia Boulevard", kuriame yra daugybė parduotuvių, restoranų ir laisvalaikio praleidimo vietų, pritraukiančių lankytojus iš visų aplinkinių savivaldybių.

Gastronomija

Orihuelos Kosta gastronomiją reprezentuoja tokie patiekalai kaip arroz con costra, cocido con pelotas, paella huertana, kalakutienos troškinys ar troškintos pupelės, nepamirštant ir puikių pakrantės žuvų, pavyzdžiui, jūros lydeka.

Golfo aikštynai Orihuela Kosta

Jeigu mėgstate golfą, Orihueloje rasite 90 duobučių, išsidėsčiusių penkiuose aikštynuose: Club de Golf Las Ramblas, Campo de Golf Villamartín, Las Colinas Golf & Country Club, Real Club de Golf Campoamor ir Vistabella Golf Urbanización EntreNaranjos. Netoliese yra ir kitų, pavyzdžiui, Greenlands Golf Club, esantis už maždaug 8 km, ir Golf La Finca, esantis už 13 km.

Sportas ir jūra

Orihuelos Kosta mieste yra Savivaldybinis sporto centras, kurio plotas - 24,5 km. 000 m2, kuriame yra baseinas, irklenčių teniso kortai, teniso kortai, daugiafunkciniai sporto aikštynai, futbolo aikštės ir bėgimo trasa.Miesto paplūdimiuose ir dvejose prieplaukose taip pat rasite sporto užsiėmimų, kuriais galėsite mėgautis vandenyje, pavyzdžiui, plaukioti irklentėmis, baidarėmis, kanojomis ar nardyti.

Ką pamatyti Orihuela Kosta?

Orihuelos Kosta paplūdimiai

DaugiauMinusas Informacija

Daugelis žmonių klausia Ar Orihuela turi paplūdimį, ir atsakymas yra vienareikšmiškai teigiamas: Orihuela Kosta yra paplūdimių mėgėjų rojus - 16 km ilgio pakrantėje yra 11 paplūdimių ir įlankų.

Juose galėsite mėgautis skaidriu ir ramiu vandeniu, tinkamu visai šeimai, kuriame teikiamos visos paslaugos ir kuriame dėl gero vietovės klimato galėsite maudytis praktiškai ištisus metus.

Dėl mėlynųjų vėliavų ir turizmo kokybės sertifikatų šis miestas tapo miestu, turinčiu daugiausiai apdovanojimų vienam pakrantės kilometrui visoje Ispanijoje.

Iš šiaurės į pietus nuo savivaldybės galite mėgautis Punta Prima, Cala Mosca ir Cala Estaca (Playa Flamenca), Cala Cerrada ir Cala Bosque (La Zenia), Cala Capitán ir Playa de la Caleta (Cabo Roig), Calas de Aguamarina, Playa de La Glea ir Playa de Barranco Rubio (Campoamor) bei Playa de Mil Palmeras paplūdimiais, kuriais ji dalijasi su į pietus esančia Pilar de la Horadada savivaldybe.

Orihuelos Kosta paplūdimiai

Ekskursija po Orihuelos paplūdimį

DaugiauMinusas Informacija

Šiaurėje, greta Torrevjejos, vienas populiariausių paplūdimių yra Playa Punta Prima. 6 500 metrų ilgio smulkaus smėlio paplūdimys su promenada, vedančia prie molo, nuo kurio atsiveria graži pakrantės panorama.

Toliau rasite Cala Mosca, kurį supa dvi uolėtos įlankos, visai netoli promenados yra įdomus saulės laikrodis, o paplūdimio zona pritaikyta šunims; Cala Cerrada, kurį saugo nedidelis skardis, arba Cala Estaca, taip pat su smulkiu smėliu ir apsuptą barų bei paplūdimio barų.

Kita paplūdimių alternatyva, tinkanti visai šeimai, dėl ramaus vandens ir smulkaus smėlio yra Cala Bosque, esanti La Zenia, ir Cala Capitán, esanti Cabo Roig. Jų plotas atitinkamai 27 000 ir 7 000 metrų, abiejuose yra visos paslaugos, įskaitant pritaikytą paplūdimį ir amfibijos kėdę judėjimo problemų turintiems žmonėms.

Dėl savo dydžio jie idealiai tinka sportui, iš tiesų Cala Bosque paplūdimyje vyksta paplūdimio rankinio čempionatai. Cala Capitán paplūdimiui taip pat būdinga nedidelė salelė, vadinama "Isla del Carmen".

Ekskursija po Orihuelos paplūdimį

Daugiau įlankų Orihueloje

DaugiauMinusas Informacija

Kabo Roige rasite Playa de la Caleta - natūralų auksinio smėlio paplūdimį, kurio plotas - 6 000 metrų, esantį po urbanizuotomis uolomis ir pasižymintį Torre Vigía (sargybos bokštu), kuris yra kultūros vertybė. Jei mėgstate vandens pramogas, daugybę pramogų rasite greta esančioje Cabo Roig Marina prieplaukoje.

Į pietus yra Aguamarina įlankos, kuriose susijungia smėlio plotai ir kitos, mažiau žmonių lankomos uolėtos vietos, yra fosilijų paplūdimys ir natūralus saugomos floros mikroaplinkos draustinis; Playa de La Glea šalia Campoamor pušyno, kur taip pat galite surengti pikniką, ir Club Náutico del Puerto Dehesa de Campoamor, kur galite užsiimti tokia veikla, kaip valčių nuoma, plaukiojimas irklentėmis ar baidarėmis.

Kita vertus, Barranco Rubio paplūdimyje galite ilgai vaikščioti, nes jis yra ilgiausias visoje Orihueloje, ir mėgautis raudonų uolų spalvų, auksinio smėlio ir jūros mėlynumo mišiniu.

Už Pilar de la Horadada savivaldybės ribos yra Playa de Mil Palmeras - 15 500 m ilgio smulkaus smėlio paplūdimys, besiilsintis ant natūralios uolos.

Daugiau įlankų Orihueloje

Apsilankymas Orihuelos senamiestyje

DaugiauMinusas Informacija

Jei svarstote, ką veikti Orihuela Kosta mieste, verta aplankyti jo istorinį centrą, esantį už 35 kilometrų nuo paplūdimio rajono, dėl jo turtingo paveldo. Apsilankę miesto centre galėsite atrasti jo senąjį kvartalą, kuris yra pripažintas istoriniu-meniniu ir paminkliniu objektu

Istorija slypi miesto namų, bažnyčių, katedrų ir vienuolynų sienose, tarp kurių yra ir pilis, stūksanti ant šalia miesto esančios kalvos - San Migelio kalvos. Visa tai, taip pat po miestą išsibarstę muziejai, tokie kaip Rekonkistos muziejus ar Diecezinis sakralinio meno muziejus, paverčia Orihuelą svarbia vieta, į kurią būtina nuvykti norint pasigrožėti kultūriniu ir architektūriniu rytų Viduržemio jūros regiono turtingumu.

Bet be jokios abejonės, miesto vizitinė kortelė yra Miguelio Hérnandezo namas-muziejus. Tai vienas svarbiausių poetų XX a. Ispanijos literatūros istorijoje, kuris gimė ir dalį savo gyvenimo nugyveno šiame Alikantės mieste.

Šiame name-muziejuje sužinosite, kaip atrodė šio poeto, priklausiusio Ispanijos pilietinio karo įrėmintam literatūriniam judėjimui, namai, kuriuose išlikę tipiškos to meto Orihuelos šeimos elementų išdėstymas ir baldai.

Apsilankymas Orihuelos senamiestyje

Zenia Boulevard prekybos centras

"La Zenia Boulevard" yra didžiausias prekybos centras visoje Alikantės provincijoje, kuriame yra daugiau nei 80 000 metrų prekybos ploto, 150 parduotuvių, restoranų, kavinių ir kitų laisvalaikio praleidimo vietų, skirtų visai šeimai.

Dėl atviro išplanavimo jis atrodo tarsi mažas miestelis su savo gatvėmis, Plaza Mayor, augalų zonomis ir fontanais. Jos centrinėje atviroje erdvėje po atviru dangumi jūsų laukia įvairūs renginiai, pavyzdžiui, koncertai, spektakliai ir galimybė stebėti sporto varžybas dideliame lauko ekrane.

Tai tikra susitikimų vieta gyventojams ir svečiams, kurie mėgsta apsipirkti ir pramogauti ištisus metus, nes čia per metus vyksta vidutiniškai 700 renginių. Šį prekybos centrą, be "Q for Quality", pripažino ir "S for Sustainable Tourism".

Zenia Boulevard prekybos centras

Šventės Orihuelos Kosta mieste

Švenčių kalendorius Orihuelos Kosta mieste tęsiasi ištisus metus, o ypatingą dėmesį atkreipia šios šventės ir minėjimai:

  • Švento Patriko diena Orihuelos Kosta mieste. Tradicinis Airijos globėjo garbei skirtas paradas, kuriame vyrauja žalia spalva, yra pagrindinis renginys iš daugelio vykstančių: muzikiniai pasirodymai, fejerverkai...

  • Orihuelos Kosta rugpjūčio fiestos. Rengiami koncertai, fejerverkai ir įvairių šioje vietovėje gyvenančių Europos bendruomenių tipiškų patiekalų degustacijos.
Šventės Orihuelos Kosta mieste

Kaip atvykti į Orihuela Costa?

1

Keliu

Orihuela Kosta lengvai pasiekiama iš AP-7 greitkelio, išvažiavus 763 išvažiavimu link La Zenia/Orihuela Costa  arba nacionaliniu keliu N-335, kuris jungia visus pakrantės miestelius, pavyzdžiui, greta esančią Torreviją ar Pilar de la Horadadadą.

2

Skrydžiai į Orihuela Costa. Lėktuvu

Maždaug už 45 minučių kelio į šiaurę yra Elčės El Alteto rajone esantis oro uostas: Alikantės-Elčės Miguelio Hernandezo oro uostas, iš kurio atskrenda daug nacionalinių ir tarptautinių skrydžių. Į pietus, mažiau nei už 30 minučių kelio, yra Mursijos regiono tarptautinis oro uostas, iš kurio kai kurie lėktuvai skrenda į tokias šalis kaip Belgija, Jungtinė Karalystė, Marokas, Airija ar Kanarų salos.

3

Jūra

Jei atvykstate laivu, Orihuelos Kosta mieste yra Miguel Caballero Marina, kuriai priklauso Club Náutico Campoamor ir Cabo Roig Marina. Abiejose yra 558 švartavimosi vietos, skirtos iki 14 metrų ilgio jachtoms, ir teikiamos visos paslaugos bei siūloma veikla, kad galėtumėte mėgautis jūra.

4

Autobusu

Į Orihuelos Kostaą galima atvykti autobusu iš įvairių netoliese esančių miestų, pavyzdžiui, Torrevjejos, iš kurios autobusai išvyksta į įvairias Ispanijos vietas.

5

Traukiniu

Artimiausia traukinių stotis yra Estación de RENFE en Orihuela, iš kurios kursuoja "Cercanías" linija tarp Alikantės ir Mursijos. Iš čia važiuoja miesto autobusai, kurie jungiasi su Orihuelos autobusų stotimi.


Kita vertus, Orihuelos Kosta yra maždaug už 49 km nuo Alikantės sostinės, kur rasite traukinių stotį, jungiančią su tokiomis sostinėmis kaip Madridas ar Barselona. Iš Alikantės į Orihuelos autobusų stotį per dieną kursuoja keli autobusai, o iš ten - miesto autobusai, kurie važiuoja į visas Orihuelos Kosta apylinkes.

Oficialios interneto svetainės, kuriose rasite daugiau informacijos apie Orihuela Costa:

Turizmas Orihuela Kosta

Orihuelos rotušė

Nekilnojamojo turto agentai Orihuela Kosta

Nekilnojamojo turto agentai Orihuela Kosta

Artimiausi "Esphouses" biurai Orihuelos Kosta mieste įsikūrę jų nekilnojamojo turto agentai Guardamar del Segura, 25 numeriu pažymėtoje Avenida Cervantes, vienoje iš miesto komercinių arterijų.


In Esphouses galite įsigyti nekilnojamojo turto įvairiose Orihuelos Kosta vietovėse, paplūdimiuose ir urbanizuotose vietovėse. Pas mus rasite parduodamų butų ir apartamentų; namų, kotedžų ir vilų; bungalų ir kotedžų mieste; žemės sklypų ir sklypų: ir t. t.


Butą Orihuelos Kosta mieste galite įsigyti bet kurioje iš šių vietovių: Villamartin - Las Filipinas, Los Almendros - La Florida, Campoamor, Lomas de Cabo Roig - Los Dolses, Playa Flamenca, Zeniamar - Horizonte - La Campana, La Zenia, Aguamarina, Cabo Roig, Lomas de Campoamor - Las Ramblas, Las Colinas Golf, La Regia, Punta Prima, Los Balcones ir Los Altos.


Parduodame jūsų naują namą, vilą ar kotedžą Orihuelos Kosta mieste, bet kuriame iš paplūdimių (Orihuelos Kosta Playa), įskaitant priekinę liniją: Playa Flamenca, Playa de Mil Palmeras, Playa de Cabo Roig, Playa de Punta Prima arba Playa de Aguamarina.


Taip pat galime parduoti jūsų kotedžą ar bungalovą Orihuelos Kosta mieste, esantį bet kurioje iš Orihuelos Kosta urbanizacijų: Playa Flamenca urbanizacijoje, Marco Polo urbanizacijoje, Punta Prima urbanizacijoje, La Serena urbanizacijoje, La Zenia urbanizacijoje arba Mil Palmeras urbanizacijoje.

Ar norite gauti daugiau informacijos?