Gyvenimas Finestrate

Ką pamatyti ir nuveikti Finestrate?

Kur yra Finestratas?

Finestratas įsikūręs Kosta Blankos šiaurėje, ribojasi su Benidormu, garsėja plačiais paplūdimiais, o miestelio centras yra atokiau nuo pakrantės zonos.

Išskirtinis miestelio orientyras – savivaldybės teritorijoje esantis Puig Campana kalnas, antras pagal Alikantės provincijoje, jo aukštis siekia beveik pusantro kilometro.

Nuo El Alteto oro uosto 55 kilometrus nutolęs Finestratas patogiai pasiekiamas puikiai išvystytu kelių tinklu.

play

Kodėl verta gyventi Finestrate?

Kodėl verta gyventi Finestrate?

Kalnai prie jūros

Gyventi Finestrate - tai gyventi kalnų kaimelyje Viduržemio jūros širdyje.

Senajame miesto centre, kurio nedideles gatveles puošia augalai ir gėlės, galite kvėpuoti ramiu ir tyliu oru kalnų ir jūros prieglobstyje.

Senajame miesto centre, kurio nedideles gatveles puošia augalai ir gėlės, galite kvėpuoti ramiu ir tyliu oru kalnų ir jūros prieglobstyje.

Senajame miesto centre, kurio nedideles gatveles puošia augalai ir gėlės, galite kvėpuoti ramiu ir tyliu oru kalnų ir jūros prieglobstyje.

Gamta ir Viduržemio jūros klimato miestas

Dėl savitos orografijos, esančios ant Puig Campana, aukščiausios pakrantės viršukalnės Pirėnų pusiasalyje, šlaitų, čia visus metus galite mėgautis švelniu klimatu ir saulėtomis dienomis.

Galite mėgautis atviru oru, rinktis tarp ramybės, būdingos gyvenimui kaime, ir patogumų turistinėje zonoje, esančioje netoli pakrantės.

Gastronomija, laisvalaikis, alpinizmas ir paplūdimys

Gastronomija, laisvalaikis, alpinizmas ir paplūdimys

Finestratas - tai miestelis, kuriame susitelkia įvairių tipų gyventojams ir svečiams skirtos pramogos.


Viena vertus, čia įsikūręs "La Marina" prekybos centras, kuriame visus metus veikia restoranai, laisvalaikio, prekybos centrai ir teikiamos paslaugos.


Kita vertus, Puig Campana kaimynystė traukia pėsčiųjų ir kalnų mylėtojų, kurie atvyksta pasivaikščioti jo maršrutais ir, visi jie mėgaujasi gastronomija, kurios pagrindą sudaro ryžiai su tokiomis tipiškomis rūšimis kaip ryžiai ir triušiena.


Vietovė, kurioje dera kaimo ramybė ir miesto patogumai, taip pat ir dėl to, kad yra netoli Benidormo, Kosta Blankos turizmo nervų centro.

Ką pamatyti Finestrate?

La Cala de Finestrat paplūdimys

DaugiauMinusas Informacija

La Cala de Finestrat yra 300 metrų ilgio miesto paplūdimys su smulkiu smėliu. Jį juosia promenada, kur daugybėje restoranų galėsite mėgautis jūros ir kalnų gastronomijos malonumais.

Paplūdimys yra nedidelėje įlankoje, kurią iš pietų pusės juosia kalnų kalva, kurioje yra Torre del Aguiló, į kurią galima nueiti pėsčiomis nesudėtingu keliu per pušyną, iš kurio atsiveria nuostabūs Viduržemio jūros vaizdai. Šiaurėje jis ribojasi su Tossal de la Cala kalva ir Benidormo pastatais.

Jis turi mėlynąją vėliavą, kuri patvirtina paplūdimio kokybę, su visomis paslaugomis ir skaidriu, ramiu vandeniu, idealiai tinkančiu visai šeimai ir leidžiančiu maudytis beveik bet kuriuo metų laiku, nes čia vyrauja šilta temperatūra.

La Cala de Finestrat paplūdimys

Puig Campana kalnas

DaugiauMinusas Informacija

Puig Campana - tai miestelio kalnas. Dėl savo daugiau kaip 1,4 km aukščio jis yra aukščiausias pakrantės kalnų masyvas visame Pirėnų pusiasalyje. Jis yra miestelio simbolis, matomas iš bet kurio taško, o tai šiam Kosta Blankos miesteliui suteikia ypatingo žavesio.

Jeigu esate gamtos ir kalnų mylėtojai, Puig Campana kalną galite tyrinėti pėsčiųjų ar dviračių takais, taip pat įkopti į kai kuriuos stačiausius jo šlaitus.

Dėl daugybės legendų apie jo kilmę viršūnė apgaubta magija. Viršūnę vainikuoja dvi viršūnės, viena iš jų, atrodo, buvo nukirsta, iš čia ir kilo pavadinimas: El Tajo del Puig Campana, iš kur pasakojimai apie milžinus ar karius, kurie naudodamiesi kalaviju su galiomis suteikė jai ypatingą formą.

Puig Campana kalnas

Sportas Finestrat mieste

DaugiauMinusas Informacija

Finestrato sporto infrastruktūra leidžia užsiimti įvairiomis sporto šakomis. Tarp kitų viešųjų objektų yra La Fojos sporto kompleksas, kurį sudaro:

 • Savivaldybės sporto paviljonas. 2 500 m2 ploto paviljone yra 1 200 m2 daugiafunkcinė sporto aikštelė, pritaikyta penkiakovės, tinklinio, rankinio ir krepšinio treniruotėms. Paviljone taip pat yra treniruoklių salė, skirta svorių treniruotėms, ir užsiėmimų salė (palaikomoji gimnastika, pilatesas, zumba ir baletas).


 • "La Foia" futbolo aikštė. Jos aikštės plotas - 6 500 m2. Tai C.F. Unió Esportiva Finestrat treniruočių ir varžybų vieta, kurioje treniruojasi daugiau kaip 100 žaidėjų, priklausančių įvairioms kategorijoms - nuo benamių iki jaunių.


 • Pump track trasa. Skirta BMX dviračių treniruotėms, taip pat pritaikyta paspirtukams ir riedlentėms. Jos plotas - 1850 m2, tarp asfalto ir dirbtinės žolės.

Be to, Finestrate yra Miestinė gimnazija, kurioje siūloma įvairių sporto šakų, įskaitant taekvondo, tempimo ar jėgos trikovės sporto šakas.

Sportas Finestrat mieste

Kultūrinis ir archeologinis paveldas

DaugiauMinusas Informacija

Finestratas turi patrauklų kultūros ir archeologijos paveldą, kurį sudaro:

 • Finestrato pilis (XIII). Aukščiausioje kaimo dalyje esančioje vietoje iš šio pastato išlikusios tik liekanos, požemiuose taip pat yra aikštelė su iberų, romėnų ir arabų laikų pėdsakais. Iš čia galima apžvelgti visą pakrantę iki pat Alikantės miesto.


 • San Bartolomės bažnyčia (XIV-XVIII). Baroko stiliaus bažnyčia 1751 m. buvo pašventinta Finestrato globėjui. Ji stovi istoriniame Finestrato kvartale.

 • Fuente del Molino (XIX a.) Vandens, tekančio iš 15 vadinamojo Font del Molino čiurkšlių, reguliavimas datuojamas 1951 m.

 • Ermita del Santísimo Cristo del Remedio (XX a.). Įsikūrusi pilies teritorijoje, ji buvo pastatyta 1925 m., o 1952 m. restauruota po žalos, patirtos per Ispanijos pilietinį karą.


 • Visiškieji namai (XX). Jie kyla iš žemės nugara į Puig Campana kalną ir yra pakibę 238 m aukštyje virš jūros lygio.
Kultūrinis ir archeologinis paveldas

Finestrato I festivaliai

Finestrato švenčių kalendorius tęsiasi ištisus metus, išskiriant šias šventes ir iškilmes:

 • Šventė, skirta Sant Antoni del Porquet garbei. Tai viena seniausių Finestrato tradicijų, susijusi su kiaulės auginimu, kad vėliau ji būtų "paskersta". Ji rengiama per žiemos saulėgrįžą ir išlaiko tradiciją, kai kaimo jaunimas vedžioja kiaulę ir renka kaimynų aukas, namas po namo. Vėliau rengiamas surinktos medžiagos aukcionas, o mėsos gaminiai išlošiami iš visų susirinkusiųjų.


 • Šventoji savaitė. Po procesijų ir religinių reprezentacijų vyksta pramoginiai renginiai, pavyzdžiui, Velykų pirmadienį tradiciškai kopiama į Font del Molí valgyti "mona".
Finestrato I festivaliai

Finestrato II festivaliai

DaugiauMinusas Informacija

Vasaros sezono metu svarbiausios Finestrato šventės yra šios:

 • Vasaros saulėgrįžos išvakarės. Vasaros saulėgrįžos šventė - tai šimtmečius trunkanti šventė, kurios metu jaunimas Cala de Finestrat paplūdimio smėlyje uždega laužus ir šokinėja per juos. Muzika ir fejerverkai pagyvina šokius, gastronomines degustacijas ir maudynes jūroje.

 • Šventojo globėjo San Bartolomė garbei rengiamos šventės. Jau daugiau nei šimtą metų šios šventės vyksta rugpjūčio 24 d., kai minimas Finestrato globėjas San Bartolomė. Šiomis dienomis pamaldumas derinamas su linksmybėmis.

 • Turisto garbei skirtos Kalos fiestos. Rugsėjo antrąją savaitę baigiasi vasaros sezonas, o Finestrato Kalos gyventojai ir svečiai mėgaujasi gatvės šventėmis, paradais ir kt.
Finestrato II festivaliai

Kaip atvykti į Finestratą?

1

Keliu

Finestratas yra vos už 8 minučių kelio nuo Benidormo, jį galima pasiekti greitkeliu arba nacionaliniu keliu, einančiu palei Viduržemio jūros pakrantę. Automobiliu Finestratą pasieksite iš Autovía A-70 y  AP-7, išvažiavę 66-uoju išvažiavimu link Villajoyosa, jei važiuojate iš pietų, arba 65-uoju išvažiavimu link Benidormo (Poniente)/Terra Mítica, jei važiuojate iš šiaurės, ir važiuokite regioniniais keliais.

2

Lėktuvu

Artimiausias Finestrato oro uostas yra Alikantės-Elčės Miguelio Hernandezo oro uostas, esantis El Alteto rajone, vos už 40 minučių kelio į pietus. Iš šio oro uosto visus metus vyksta daugybė skrydžių į nacionalines ir tarptautines šalis.

3

Jūra

Jei atvykstate laivu, artimiausios Finestrato prieplaukos yra Benidormo ir Villajoyososos miestuose, kurie ribojasi su savivaldybe. Benidorme maždaug už 20 minučių kelio į šiaurę yra to paties pavadinimo uostas ir jo jachtklubas su 110 švartavimosi vietų. Kita vertus, maždaug už 15 minučių į pietus yra Club Náutico de Villajoyosa, turintis 330 švartavimosi vietų.

4

Autobusu

Finestratas yra netoli Benidormo, todėl autobusais galima nuvykti į aplinkinius miestus ir pagrindines Ispanijos sostines. Mieste veikia ALSA bendrovė, taip pat Llorente Bus, kuri jungia miestą su Benidormu.

5

Tramvajumi

Artimiausias tramvajus į Finestratą yra Benidorme, kur stovi 1 TRAM linija, jungianti sostinę Alikantę su visais Kosta Blankos šiaurėje esančiais miestais iki pat Dénia.

Oficialios svetainės, kuriose rasite daugiau informacijos apie Finestratą

Turizmas Finestrate

Finestrato rotušė

Nekilnojamojo turto agentai Finestrate

Nekilnojamojo turto agentai Finestrate

Esphouses turi nekilnojamojo turto vystymo biurą Finestrate, Calle Berlín, 24 numeris.

Artimiausia "Esphouses" nekilnojamojo turto agentūra Finestratui yra įsikūrusi jos nekilnojamojo turto biure Altea mieste, Calle Raspall, numeris 2.

Parduodamas nekilnojamasis turtas Finestrate

Be naujai statomų objektų, turime dešimtis parduodamų nekilnojamojo turto objektų įvairiuose Finestrato rajonuose, paplūdimiuose ir urbanizuotose vietovėse. Turime butų ir apartamentų; namų, kotedžų ir vilų; bungalų ir kotedžų; žemės ir sklypų.

Galite įsigyti butą ar apartamentus Finestrat mieste, Cala de Finestrat arba Finestrat gyvenvietėje.

Taip pat parduodame namus, namelius ir vilas Finestrat mieste; bet kurioje Finestrato gyvenvietėje, pavyzdžiui, Golf Bahia arba Sierra Cortina. Pastarojoje kviečiame aplankyti šalia Benidormo esančias vilas, kurias reklamuoja Esphouses.

Mes taip pat galime parduoti jūsų gyvenamąjį namą arba bungalovą Finestrate.

Ar norite gauti daugiau informacijos?