Esphouses nuomonė

Perskaitykite keletą mūsų klientų atsiliepimų

Dėka pono Schepenso įsigijome savo svajonių nekilnojamąjį turtą ir jis visada mus gerai konsultavo visais abejonių atvejais, esame jam už tai labai dėkingi.
Ralf G.
Top service, een makelaar zoals deze moet zijn. Correct and steeds op tijd een reactie op uw vragen. De streek rond gereden met Rony en die heeft er zijn tijd voor genomen.
Gino Mortier
Mes visą laiką buvome labai gerai prižiūrimi ir konsultuojami, butas buvo parduotas praėjusį rugpjūtį, o valdymas buvo fantastiškas
Pilar Sarrio
Donatas, o ir visa Jūsų Agentūra verta.
Lasivunas N.
Puikios rekomendacijos prieš pardavimą, jo metu ir po jo.
Jos W.
Nusipirkome nekilnojamąjį turtą per "ESPHOUSES", kurią labai rekomenduoju, viskas buvo švaru ir greita, nėra dėl ko skųstis, tikrai rekomenduosiu šią įmonę savo draugams.
Julia M.
Verslo santykiai su "ESPHOUSES" buvo labai vaisingi ir mes buvome labai, labai patenkinti. Labai rekomenduoju šią nekilnojamojo turto bendrovę.
María B.
Gunter S.
Dėkojame Esphousui ir Annai Krivobokovai už pagalbą ir paramą pirkimo procese. Rekomenduoju agentūrą ir Anną visiems, kurie nori turėti nekilnojamojo turto Ispanijoje.
Aleksandra D.
Labai profesionalus. Labai dėmesingas.
Alan H.
Labai džiaugiamės, kad pasirinkome ESPHOUSES. Nesitikėjome, kad per kelias dienas galima nusipirkti ir susitvarkyti visus dokumentus. Labai kompetentingi darbuotojai, maloniai bendraujantys, padeda ir pataria visais klausimais. Labai esame dėkingi ir drąsiai rekomenduojame visiems besidomintiems NT Ispanijoje.
Jurate B.
Galiu drąsiai rekomenduoti ESPHOUSES parduodant/perkant nekilnojamąjį turtą. Dirbome su agente Anna Krivobokova ir buvome labai patenkinti. Anna yra savo srities profesionalė, padėjo mums išsirinkti nekilnojamąjį turtą, įforminti sandorį, išspręsti hipotekos klausimą, o ateityje visada padės su bankininkyste ir kitais klausimais. Visa komanda yra labai dėmesinga ir paslaugi.
Aleksei N.
Buvome labai patenkinti ir dėkingi už tai, kaip viskas vyko nuo pradžios iki pabaigos.
Antonia A.
Nous avons reçu notre maison dans les délais et avec les prestations demandées et nous avons été très bien suivis par l avocate que vous nous avez recommandée. Merci aussi pour l adresse des meubles Merci Rony pour tous vos bons conseils et votre professionnalisme.
Jean E.
Viskas buvo tobula. Ačiū Florinui, kuris viskuo pasirūpino.
Azucena M.
Akto pasirašymo procesas buvo vienas iš greičiausių mano gyvenime, esu labai patenkintas.
Juan Carlos M.
Ich bin seit 30 Jahren als Immobilienmakler tätig und habe daher mit vielen Maklern zu tun gehabt. Die Professionalität, das saubere Erscheinungsbild des Büros, die Technik und der ständige Kontakt sind heutzutage nicht mehr so leicht zu finden. Ich danke Ihnen für alles.
Carlos S.
Super, super, taktiškas ir tinkamas bendravimas, draugiška aplinka, tobulas profesionalumas, trumpai tariant, nuostabūs žmonės puikiame kolektyve. Ačiū.
Grazina L.
Aukščiausias profesionalumas, geras failų stebėjimas.
Anne L.
Rekomenduoju visiems ESPHOUSES agentūrą- NT pardavimų profesionalus
Raminta S.
Viskas tiesiog super :)
Vytis K.
Atsakingas požiūris į pirkėją. Profesionalumas.
Gintaras D.
Džiaugiamės jūsų patikimu, savo darbą profesionaliai išmanančiu, operatyviai sprendžiančiu klausimus, net ir asmenius, kolektyvu ir ypač dėkojame su mumis dirbusiam Donatui. Sėkmės Jums!
Zita U.
Patirties, dalyvavimo, rimtumo ir empatijos turintis personalas, kurio atliekamos pirkimo ir pardavimo operacijos tampa įmanomos.
Ángeles M.
Esame labai patenkinti savo patirtimi su "ESPHOUSES", kurios darbuotojai yra efektyvūs, profesionalūs ir labai atsidavę, ir ypatingai dėkojame Rony už jo geranoriškumą, patarimus ir prieinamumą, kurie peržengia jo, kaip nekilnojamojo turto agento, funkcijas. Rekomenduojame ESPHOUSES nedvejodami.
Patrice R.
"Esphouses" darbuotojai, su kuriais bendravau norėdamas parduoti savo nekilnojamąjį turtą, man suteikė neprilygstamą valdymą ir apskritai aptarnavimą; tiesą sakant, rekomenduočiau juos kitiems.
Jose A.
Nelabai pasitikėjau nekilnojamojo turto agentūromis, bet ESPHOUSES dėka galėjau greitai ir patogiai parduoti savo namą. Nuoširdžiausi sveikinimai.
Jose G.
Puiki profesionalų komanda.
Antonio C.
Džiaugiamės galėdami dirbti su Florinu Gamana. Visada pasiruošęs padėti. Jis atsakė į visus mūsų klausimus ir visada buvo labai nuoširdus. Jei turėtume jį įvertinti, duotume jam 10 balų.
Alberto M .
Labai profesionalus aptarnavimas ir tinkamas lydėjimas viso proceso metu.
Manuel Q.
Viskas atlikta greitai ir puikiai.
Gintautas J.
Geros rekomendacijos ir pagalba perkant. Labai profesionalus požiūris.
Paul V.
Dėka pono Schepenso įsigijome savo svajonių nek
Ralf G.
Tracy aptarnavimas buvo puikus.
Sergio T.
Pirmosios klasės asmeninis aptarnavimas iš Tracy ir naudosis jumis, kai mes ateisime parduoti.
Keith T.
ESPHOUSES is without a doubt my best experience with a real estate agency. They have helped me achieve my goal of buying the house I wanted in the place I needed. The treatment has been professional but at the same time close and committed.
Odette L.
Viskas vyko sklandžiai, greitai ir lengvai.
Miguel F.
Tai buvo puikus ir nuostabus jų dėmesys, iki visko, ko reikia atlikti mūsų buto pardavimą. Turiu padėkoti Florinui iš nekilnojamojo turto agentūros Guardamar mieste už nuostabų elgesį, nes jis yra puikus profesionalas.
Dolores C.
Labai malonus bendradarbiavimas vadovaujant galutiniam mūsų buto pirkimui.
Waldo S.
Ačiū Annai Krivobokovai už gerą ir profesionalią paslaugą parduodant nekilnojamąjį turtą, kaip ir turėtų būti, ji yra miela ir naudinga, žino savo verslą.
Marko K.
Excellent traitement, rapidité, professionnalisme, connaissance du marché immobilier de la région, savoir gérer le temps, gestion avec l'acheteur potentiel, gestion chez le notaire et avoir tout clair au niveau documentaire avec le client potentiel et le vendeur. Je recommanderais sans aucune hésitation toute gestion avec ESPHOUSES et surtout avec l'excellent professionnalisme de Florin et de son équipe.
Manuel P.
Buvo labai lengva įsigyti, visada atsakė į visus mūsų klausimus ir palengvino visų rūšių tvarkymą, ačiū Florinui už jo gerumą ir gerą darbą visą laiką.
Guadalupe A.
Viskas vyko gražiai, kaip ir turėjo vykti, ačiū "Esphouses" komandai Guardamar mieste.
Hugo B.
Labai puikus valdymas.
Luis N.
Labai gerai apmokyti darbuotojai, gera informacija ir pardavimo greitis.
Manuel S.
Darbas su Florin buvo profesionalus ir lengvas.
Amanda C.
Jūs esate profesionalai! Ačiū.
Igor K.
Jūsų aptarnavimas ir pagalba mums buvo puiki, patarėte visose srityse. Esant dabartinei situacijai dabar žinome, kad tuo metu parduoti buvo teisingas sprendimas. Linkime jums tolesnės sėkmės.
Jennifer R.
Rimta ir kompetentinga įmonė.
Juan G.
Geras valdymas ir aptarnavimas. Ačiū.
Francisco G.
Puikus elgesys ir visiškas aiškumas. Jie yra visiškai patikimi. Ačiū, Florin, už viską.
Nuria M.
Visi susitarimai buvo tvarkomi profesionaliai.
José G.
Profesionalūs ir efektyvūs pardavėjai. Draugiškas ir nuoširdus elgesys.
Francisco S.
Negaliu atsidėkoti Anai už visą jos pagalbą - ji buvo puiki. Pastaruoju
Kevin K.
Labai ačiū Tracy už jos darbą.
Svetlana D.
Geras Florin biuro ir klientų aptarnavimas. Skaidrus dokumentų tvarkymas padėjo man pakeisti sąskaitą už vandenį. Buvau labai patenkinta tuo, kaip jie su manimi elgėsi.
Francisco M.
Florin mus visą laiką konsultavo. Labai geras vadovavimas parduodant mūsų butą, taip pat tvarkant notarinius formalumus.
Ricardo S.
Buvo malonu dirbti su ESPHOUSES ir su Florinu, kurį jau pažįstame ir kuriuo labai pasitikime.
Carmen M.
Vienas iš mano šeimos narių rekomendavo bendradarbiauti su ESPHOUSES Guardamar del Segura mieste. Jei ateityje vėl tektų dirbti su ESPHOUSES, tikrai tai padaryčiau. O tada neabejodamas rekomenduočiau ją kitiems žmonėms.
Guy C.
Profesionalai, su kuriais galite dirbti visiškai pasitikėdami.
Pedro I.
Puikus ir profesionalus aptarnavimas. Visiškai kvalifikuoti darbuotojai, visada pasirengę padėti ir patarti. ESPHOUSES palengvino stresą keliantį pardavimo procesą Ispanijoje.
Ken B.
Savo namą pardavinėjome 3 nekilnojamojo turto agentūrose, tačiau Tracy suteiktos paslaugos buvo kur kas geresnės. Ji buvo ne tik profesionali, bet ir draugiška ir leido mums jaustis užtikrintiems, kad dirbame su tinkama bendrove viso pardavimo proceso metu. Ji reguliariai teikė grįžtamąjį ryšį ir sprendė kiekvieną mūsų problemą ar rūpestį. Negalėčiau rekomenduoti jos labiau labai tikra žvaigždė.
Christine S.
Mes su žmona esame patenkinti komandos, kuri už mus sutvarkė visus dokumentus, atliktu darbu. Ačiū Anai ir Florinui, puikūs profesionalai.
Jose V.
Labai paslaugūs ir mandagūs. Išmanantys vietos vietovę.
Jay C.
Margarita S.
Labai profesionali agentūra.
Francisco E.
ESPHOUSES tikrai padėjo mums atliekant visus administracinius formalumus ir net po pardavimo.
Patrick D.
Dėmesys ir klausimų sprendimas net po sutarties pasirašymo.
Pablo V.
Ačiū, viskas gerai, tęskite gerą darbą!
Irina S.
Baigiau labai patenkintas.
José M.
Argumentai už.
Manuel M.
Mergina, kuri mus aptarnavo (Anna Krivobokova), yra profesionalė. Ji labai greitai pardavė mums nekilnojamąjį turtą ir padarė viską, ką pasakė.
Manuel F.
Buvo malonu turėti agentę Anną Krivobokovą, profesionaliai atliekančią savo darbą!
Jelena L.
Man buvo didelė staigmena, kad pakeisti nekilnojamąjį turtą Ispanijoje gali būti labai sudėtinga ir užimti daug laiko. Todėl labai svarbu laiku susirasti gerus ir patikimus asmenis, su kuriais būtų galima turėti reikalų. Jaučiamės, kad galiausiai mums tai pavyko.
Reijo V.
Jie mus labai gerai konsultavo. Jie mums palengvino visą dokumentų tvarkymą, nes tai buvo kelių savininkų namas, su kuriuo buvo sudėtinga tvarkytis.
María F.
Florin Gamarra pasirodė esąs profesionalas visomis prasmėmis.
Nino R.
Pardavimas vyko be jokių problemų, jie pasirūpino visais formalumais.
José T.
Viskas aišku ir sutartu laiku.
Rubén M.
Paslaugos, kurias gavau iš ESPHOUSES, buvo neprilygstamos. Jie buvo paslaugūs ir profesionalūs. Svarbiausia, kad aptarnavimas po pardavimo buvo puikus. Agentas Florinas yra puikus profesionalas. Sąžiningas, paslaugus. Jie padeda nuo pasiūlymo pateikimo iki pardavimo pabaigos, taip pat užtikrina, kad po pardavimo nekiltų jokių problemų. Labai rekomenduoju 100 %.
Joseph M.
Visiškai patikimas.
María R.
Sunku derėtis, bet teisinga.
Jean C.
Jie buvo labai profesionalūs, draugiški, pasirūpino visais pardavimo ir kitais dokumentais, tokiais kaip vandens, elektros, miesto savivaldybės, turto administratoriaus ir kt. nuosavybės pasikeitimas. Ypač jų agentas Florín.
Alejandro C.
Tracy buvo išskirtinė tuo, kiek daug mums padėjo. Ji mus nuramino ir buvo malonus žmogus, su kuriuo teko bendrauti. Pagarba jūsų bendrovei.
Laura F.
Labai gera patirtis, nėra kuo skųstis, ačiū.
Thierry D.
Fantastiškas žmogus Anna, labai malonus.
Juan M.
Labai profesionali, puikus dėmesys.
Tsvetelina M.
Nuo pat pirmos akimirkos, kai kreipėmės į nekilnojamojo turto agentūrą, sulaukėme nuostabaus dėmesio. Anna yra puiki agentė, maloni, maloni, švelni, mes buvome kaip šeima, o ji - kaip mūsų, labai kompetentinga, ji išsprendė visus pradžioje mums kilusius klausimus ir suteikė mums nuostabias paslaugas.
Paulina L.
Galiausiai likau labai patenkinta.
Ramón T.
Nesunkiai pamiršime malonų ir, svarbiausia, sąžiningą bendradarbiavimą su ponu Rony Schepensu. Iš dalies dėl jo susidomėjimo ir konsultavimo būdo, taigi ir dėl ESPHOUSES, mums pavyko įsigyti gražų pirkinį, kuriuo iki šiol esame labai patenkinti.
Andre J.
Florinas yra labai geras profesionalas ir maksimaliai rūpinasi visomis detalėmis.
Alfonso R.
Aptarnavimas buvo puikus. Labai geras profesionalas.
María G.
Labai profesionalūs ir paslaugūs agentai. Ačiū už patarimus ir pagalbą viso pirkimo proceso metu. 100% rekomenduojama.
Rebecca F.
Puikus aptarnavimas pirkėjo požiūriu. Tracy buvo tikrai naudinga ir mes kur palaikėme ryšį viso proceso metu.
Anthony G.
Viskas tobula, labai gerai. Esame labai patenkinti.
Fabienne P.
Jei ne Tracy mums suteiktas pasitikėjimas, ši operacija šiais sunkiais Covid laikais nebūtų pavykusi.
Damián Q.
Labai džiaugiamės, kad sutikome tokią įmonę ir ypač tokį kontaktinį asmenį kaip Rony, kuris supranta vokiečių mentalitetą ir elgiasi lygiai taip pat: patikimai, punktualiai, korektiškai. Labai gerai įsivaizduojame, kad iš ESPHOUSES pirksime dar vieną namą, ir tikimės, kad mumis vėl rūpinsis Rony.
Christian A.
Labai ačiū už patarimus, visi esame labai patenkinti savo naujuoju pirkiniu, o aptarnavimas buvo puikus.
Olga L.
Didelis ačiū ESPHOUSES ir asmeniškai Oksanai Gromovai. Planavome pirkti nekilnojamąjį turtą, bet atidėjome tai iki pandemijos pabaigos ir kol atvyksime į Ispaniją. Apžiūrėję butą internetu ir aptarę nuotolinio sandorio niuansus, priėjome prie išvados, kad tai įmanoma padaryti dabar, bendradarbiaujant su ESPHOUSES, kuri padėjo mums įsigyti butą ne tik greitai, bet ir emociškai. Mielai rekomenduotume šios įmonės paslaugas.
Alexei I.
Anna padėjo man kiekviename namo pirkimo etape nuo pradžios iki pabaigos ir net dabar, jei man prireikia kokios nors pagalbos, ji visada yra pasirengusi padėti.
Haydn W.

Buvote "Esphouses" klientas ir norite pasidalyti savo nuomone? Parašykite mums!