0

Pirkite savo namus Ispanijoje, Kosta Blankoje su mumis!

Mes turime platų nekilnojamo turto pasiulymą su geriausią rinkos kainą

Kodėl verta kreiptis i profesionale nekilnojamo turto agentūrą

ESPHOUSES agentūra jau daugiau kaip 20 metų teikia profesionalias tarpininkavimo paslaugas nekilnojamo turto pardavime Ispanijoje, Alikantės regiono pakrantėje.

Visi pirkėjai susiduria su dideliais sunkumais kai nori susirasti, įsigyti tinkamiausią būstą ir nepermokėti. Daug reklamuojamo nekilnojamo turto rasite internete, bet visų pirma reikia išsirinkti tinkamiausią miestą ir rajoną, kad būtų visi pageidaujami patarnavimai šalia. Bus nelengva tai pasiekti be profesionalų pagalbos, mūsų nekilnojamo turto agentai gerai žino visus Alikantės provincijos miestelius, turi didelę patirtį, greitai ir teisingai parekomenduos kur geriausia nusipirkti būstą, gyvenimui ar atostogoms.

Dar didesnės problemos atsiranda kai reikia teisingai užforminti nekilnojamo turto pirkimo aktą pas notarą, reikia labai atidžiai patikrinti visą perkamo būsto istoriją ir aktualu dokumentų legalumą, kad nebūtų jokių skolų ir kitų didesnių problemų. ESPHOUSES juristai išsamiai viską patikrins, ištirs skolas, legalius dokumentus ir padės be klaidų įforminti pirkimo aktą pas notarą.

Jeigu perkant būstą Jums reikia finansavimo, mes padėsime gauti ir užforminti hipoteką būsto pirkimui iki 70% nuo būsto vertės/kainos. Dirbame su stipriausiais Ispanijos bankais (Santander bank, Sabadell bank, Caixa Bank, Bankinter ....) Nuderėsime ir gausime Jums hipotekos sąlygas su žemiausiomis palūkanomis.

Kreipkitės į ESPHOUSES jeigu norite būti ramūs ir be streso įsigyti nekilnojamą turtą Ispanijoje.

 

Kodėl verta kreiptis i profesionale nekilnojamo turto agentūrą

Personali mūsų nekilnojamo turto specialisto pagalba Jums
Geriausių pasiūlymų parinkimas pagal Jūsų pageidavimus ar poreikius
Individualūs nekilnojamo turto vizitai ir konsultacijos
Mūsų specialistų derybos su savininkais kad pasiekti geriausią kainą
ESPHOUSES juristų paslauga pirkimo sandorio dokumentų patikrinimui ir paruošimui
Hipotekos gavimas ir užforminimas su geriausiomis palūkanų sąlygomis
Pirkimo sandorio visų reikiamų dokumentu gavimas (NIE, banko sąskaita ir ...)
Dokumentų vertimo į Ispanų kalba paslaugos
Komunalinių paslaugų sutarčių perrašymas naujo savininko vardu
Po pardavimo konsultacijos ir paslaugos

566

Nekilnojamojo turto pardavime

1187

Parduota nekilnojamo turto Ispanijoje

1404

Patenkinti klientai

Mes Jums padėsime įsigyti geriausią namą, butą ar vasarnamį Ispanijoje už geriausią kainą!

Nekilnojamo turto duomenys

Savininko duomenys

(*) Privalomi laukai


Pateikdami šią formą sutinkate su mūsų naudojimo taisyklėmis ir sąlygomis bei privatumo ir duomenų apsaugos politika.

Mūsų klientai mus rekomenduoja

Patenkinto kliento nuomonė, geriausia reklama


Anna ir jos kolegos yra labai kompetentingi ir leidžia pajusti, kad esate patikimose rankose prieš pirkimą, jo metu ir po jo. Tikrai naudočiausi ir rekomenduočiau juos sandoriams Ispanijoje.

Ángel S.

Pirkimo procesas buvo labai malonus ir greitas. Tracy Carrasco valdymas yra labai efektyvus, ji yra žmogus, su kuriuo malonu turėti reikalų.

Mónica R.

Ačiū.

Serhii S.

Rekomenduoju Esphouses apsilankyti nekilnojamojo turto agentūroje, malonus gydymas, jie rūpinasi paieška, ko mums reikia.

María B.

Rekomenduoju 100%, atsakys i visus jusu busto pirkimo klausimus, pades, patars. 10/10

Tadas T.

Miela Kristina, aciu jums uz ispildyta svajone. Jus atradot mums idealu bustai!

Egle T.

Jūsų ponas Rony yra geriausias agentas, visada stengiasi, sąžiningas, labai patikimas, kompetentingas, viskas atvyko, kaip sutarta, visi susitikimai buvo tikslus nusileidimas.

Christa H.

Asmens, kuris visą laiką buvo atsakingas už mano pirkimo ir pardavimo reikalų tvarkymą, darbas buvo absoliučiai puikus. Labai profesionalus, visą laiką dėmesingas bet kokiam prašymui, išsprendžiantis visas iškilusias abejones, užtikrinantis, kad sandoris būtų sklandus ir labai patogus. Be jokios abejonės, jei man kada nors prireiktų pirkti ar parduoti šiame rajone, vėl naudočiausi to paties agento paslaugomis ir rekomenduočiau jį visiems. Mano pasitenkinimas buvo absoliutus.

Guadalupe J.

Esame labai laimingi ir dėkingi už jūsų pagalbą ieškant buto.

Henryk W.

Pirkimą pavyko atlikti labai greitai, o Rony agentūroje suteikė labai gerą pagalbą, taip pat Agata davė gerus patarimus dėl "Euroburo" siūlomų papildomų paslaugų.

Frédéric B.

Labai naudinga ir paslaugi, malonu dirbti su Anna.

Averil O.

Jie yra labai profesionalūs, nepriekaištingas asmeninis gydymas, ypač Juan Carlos ir Florin, kurie buvo informuoti mus ir mūsų dispozicijoje visą laiką, jie išaiškino visas abejones, mes turėjome tiek prieš ir po pirkimo.

Pedro M.

Dėkojame už gydymą ir profesionalumą.

Rubén V.

Su jais nusipirkau namą. 100% rekomenduojama.

Lucía F.

Ypač puikus buvo Florinas. Jis buvo labai paslaugus. Jei man tektų parduoti namą Guardamaro rajone, aš jį parduočiau su ESPHOUSES ir Florinu.

Jesús R.

Puikus aptarnavimas ir patirtis. Mums buvo lengva, nors buvome už tūkstančių kilometrų. Ačiū Florin ir Esphouses.

Dan V.

Dėkojame už puikų profesionalų bendradarbiavimą ir šiltus asmeninius patarimus.

W. Patrick

Puikus aptarnavimas, fantastiška įmonė ir Florin buvo ten 24/7/365.

James K.

Labai gera patirtis.

Siobhain D.

Donatas, o ir visa Jūsų Agentūra verta.

Lasivunas N.

Puikios rekomendacijos prieš pardavimą, jo metu ir po jo.

Jos W.

Nusipirkome nekilnojamąjį turtą per "ESPHOUSES", kurią labai rekomenduoju, viskas buvo švaru ir greita, nėra dėl ko skųstis, tikrai rekomenduosiu šią įmonę savo draugams.

Julia M.

Dėkojame Esphousui ir Annai Krivobokovai už pagalbą ir paramą pirkimo procese. Rekomenduoju agentūrą ir Anną visiems, kurie nori turėti nekilnojamojo turto Ispanijoje.

Aleksandra D.

Labai džiaugiamės, kad pasirinkome ESPHOUSES. Nesitikėjome, kad per kelias dienas galima nusipirkti ir susitvarkyti visus dokumentus. Labai kompetentingi darbuotojai, maloniai bendraujantys, padeda ir pataria visais klausimais. Labai esame dėkingi ir drąsiai rekomenduojame visiems besidomintiems NT Ispanijoje.

Jurate B.

Galiu drąsiai rekomenduoti ESPHOUSES parduodant/perkant nekilnojamąjį turtą. Dirbome su agente Anna Krivobokova ir buvome labai patenkinti. Anna yra savo srities profesionalė, padėjo mums išsirinkti nekilnojamąjį turtą, įforminti sandorį, išspręsti hipotekos klausimą, o ateityje visada padės su bankininkyste ir kitais klausimais. Visa komanda yra labai dėmesinga ir paslaugi.

Aleksei N.

Namą gavome laiku ir su reikalaujamomis paslaugomis, o jūsų rekomenduotas advokatas mumis labai gerai pasirūpino. Taip pat dėkojame už baldų adresą. Ačiū Rony už visus gerus patarimus ir profesionalumą.

Jean E.

Super, super, taktiškas ir tinkamas bendravimas, draugiška aplinka, tobulas profesionalumas, trumpai tariant, nuostabūs žmonės puikiame kolektyve. Ačiū.

Grazina L.

Aukščiausias profesionalumas, geras failų stebėjimas.

Anne L.

Rekomenduoju visiems ESPHOUSES agentūrą- NT pardavimų profesionalus

Raminta S.

Viskas tiesiog super :)

Vytis K.

Atsakingas požiūris į pirkėją. Profesionalumas.

Gintaras D.

Esame labai patenkinti savo patirtimi su "ESPHOUSES", kurios darbuotojai yra efektyvūs, profesionalūs ir labai atsidavę, ir ypatingai dėkojame Rony už jo geranoriškumą, patarimus ir prieinamumą, kurie peržengia jo, kaip nekilnojamojo turto agento, funkcijas. Rekomenduojame ESPHOUSES nedvejodami.

Patrice R.

Džiaugiamės galėdami dirbti su Florinu Gamana. Visada pasiruošęs padėti. Jis atsakė į visus mūsų klausimus ir visada buvo labai nuoširdus. Jei turėtume jį įvertinti, duotume jam 10 balų.

Alberto M .

Labai profesionalus aptarnavimas ir tinkamas lydėjimas viso proceso metu.

Manuel Q.

Viskas atlikta greitai ir puikiai.

Gintautas J.

Geros rekomendacijos ir pagalba perkant. Labai profesionalus požiūris.

Paul V.

Dėka pono Schepenso įsigijome savo svajonių nekilnojamąjį turtą. Jis vis dar visada yra atviras ir visada gerai mums patarė visais neaiškumais. Esame jam už tai labai dėkingi.

Ralf G.

Pirmosios klasės asmeninis aptarnavimas iš Tracy ir naudosis jumis, kai mes ateisime parduoti.

Keith T.

"ESPHOUSES" neabejotinai yra geriausia mano patirtis su nekilnojamojo turto agentūra. Jie padėjo man pasiekti tikslą - nusipirkti namą, kurio norėjau, tokioje vietoje, kokios man reikėjo. Su jumis buvo elgiamasi profesionaliai, bet kartu artimai ir atsidavusiai.

Odette L.

Viskas vyko sklandžiai, greitai ir lengvai.

Miguel F.

Labai malonus bendradarbiavimas vadovaujant galutiniam mūsų buto pirkimui.

Waldo S.

Buvo labai lengva įsigyti, visada atsakė į visus mūsų klausimus ir palengvino visų rūšių tvarkymą, ačiū Florinui už jo gerumą ir gerą darbą visą laiką.

Guadalupe A.

Viskas vyko gražiai, kaip ir turėjo vykti, ačiū "Esphouses" komandai Guardamar mieste.

Hugo B.

Didelis ačiū ESPHOUSES ir asmeniškai Oksanai Gromovai. Planavome pirkti nekilnojamąjį turtą, bet atidėjome tai iki pandemijos pabaigos ir kol atvyksime į Ispaniją. Apžiūrėję butą internetu ir aptarę nuotolinio sandorio niuansus, priėjome prie išvados, kad tai įmanoma padaryti dabar, bendradarbiaujant su ESPHOUSES, kuri padėjo mums įsigyti butą ne tik greitai, bet ir emociškai. Mielai rekomenduotume šios įmonės paslaugas.

Alexei I.

Labai ačiū už patarimus, visi esame labai patenkinti savo naujuoju pirkiniu, o aptarnavimas buvo puikus.

Olga L.

Labai džiaugiamės, kad sutikome tokią įmonę ir ypač tokį kontaktinį asmenį kaip Rony, kuris supranta vokiečių mentalitetą ir elgiasi lygiai taip pat: patikimai, punktualiai, korektiškai. Labai gerai įsivaizduojame, kad iš ESPHOUSES pirksime dar vieną namą, ir tikimės, kad mumis vėl rūpinsis Rony.

Christian A.

Jei ne Tracy mums suteiktas pasitikėjimas, ši operacija šiais sunkiais Covid laikais nebūtų pavykusi.

Damián Q.

Viskas tobula, labai gerai. Esame labai patenkinti.

Fabienne P.

Puikus aptarnavimas pirkėjo požiūriu. Tracy buvo tikrai naudinga ir mes kur palaikėme ryšį viso proceso metu.

Anthony G.

Labai profesionalūs ir paslaugūs agentai. Ačiū už patarimus ir pagalbą viso pirkimo proceso metu. 100% rekomenduojama.

Rebecca F.

Aptarnavimas buvo puikus. Labai geras profesionalas.

María G.

Florinas yra labai geras profesionalas ir maksimaliai rūpinasi visomis detalėmis.

Alfonso R.

Nesunkiai pamiršime malonų ir, svarbiausia, sąžiningą bendradarbiavimą su ponu Rony Schepensu. Iš dalies dėl jo susidomėjimo ir konsultavimo būdo, taigi ir dėl ESPHOUSES, mums pavyko įsigyti gražų pirkinį, kuriuo iki šiol esame labai patenkinti.

Andre J.

Anna padėjo man kiekviename namo pirkimo etape nuo pradžios iki pabaigos ir net dabar, jei man prireikia kokios nors pagalbos, ji visada yra pasirengusi padėti.

Haydn W.

Mūsų nekilnojamo turto agentūros Ispanijoje

 • Nekilnojamojo turto agentūra Guardamar del Segura mieste
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Nekilnojamojo turto agentūra Altea mieste
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608

Kaip galime Jums padėti?

© 2024 Visos teisės saugomos.