0

Parduokite savo nekilnojamąjį turtą su mumis

Mes parduosime Jūsų nekilnojamą turtą per mažiau nei 6 mėnesius

Kodėl reikia kreiptis i profesionalę nekilnojamo turto agentūrą

Mūsų nekilnojamo turto agentūra jau teikia paslaugas Ispanijoje daugiau nei 20 metų, turime ilgametę ir didelę patirtį kaip greitai surasti pirkėjus ir parduoti Jūsų nekilnojamą turtą už atitinkamą rinkos kainą.

Visi nekilnojamo turto savininkai susiduria su didelėmis problemomis kai nori greitai parduoti ir teisingai užforminti nekilnojamo turto pardavimą.

Sunku surasti suinteresuotą pirkėją. Visų pirma reikia profesionaliai paruošti reklaminę medžiagą, žinoti kur, kada ir kaip reklamuoti, gera reklama kainuoja daug.

Atsiradus klientui reikia skirti daug laiko vizitams ir turėti daug žinių kad teisingai aprodyti ir išaiškinti visus būsto privalumus.

Vienas iš svarbiausių dalykų yra kliento kalbos žinojimas, Ispanijos pakrantėje renkasi nekilnojamą turtą ir Ispanai ir visa Europa, tam kad neprarasti pirkėjo, reikia gerai mokėti bendrauti kliento kalba (ispaniškai, angliškai, olandiškai, prancūziškai ir t.t.)

Visi pirkėjai reikalauja ne tik informacijos apie nekilnojamą turtą, bet taip pat ir reikalauja daug juridines informacijos bei juridinių paslaugų, tam kad teisingai įsigyti užforminti visus legalius dokumentus, taip pat kaip ir gauti finansavimą ir daugiau.

Jums nereikės rūpintis nei reklama, nei atsakinėti į klientų skambučius, bei gaišti daug laiko vizitams su klientais. Mes paruošime visus juridinius dokumentus notarui ir pasirūpinsime visa nekilnojamo turto nuosavybės perrašymo biurokratija.

 

  Papildomai mes suteiksime Jums visas šias paslaugas

 
Nekilnojamo turto rinkis tyrimas būsto pardavimui
 
Profesionalus būsto įvertinimas
 
Profesionalus foto reportažas
 
Virtualaus vizito 360º sukūrimas
 
Būsto video sukūrimas
 
Reklama visuose svarbiausiuose Ispanijos ir Europos nekilnojamo turto portaluose
 
Ženklo “PARDUODA” įtaisymas ant būsto fasado
 
Kas mėnesinė ataskaita apie įvykdyta reklamą, vizitus ir susidomėjusius klientus
 
Nemokamos mūsų brokerių konsultacijos ir patarimai visu pardavimo proceso metu.
 

6 mėnesiai

Vidutinis pardavimo laikas

1187

Parduota nekilnojamo turto Ispanijoje

1374

Patenkinti klientai

Išstatykite savo namus pardavimui pas mus

Nekilnojamo turto duomenys

Savininko duomenys

(*) Privalomi laukai


Pateikdami šią formą sutinkate su mūsų naudojimo taisyklėmis ir sąlygomis bei privatumo ir duomenų apsaugos politika.

Mūsų klientai mus rekomenduoja

Patenkinto kliento nuomonė, geriausia reklama


Esame patenkinti "ESPHOUSES". Labai profesionalus. Dėkojame poniai Annai Krivobokovai.

Gunter S.

Verslo santykiai su "ESPHOUSES" buvo labai vaisingi ir mes buvome labai, labai patenkinti. Labai rekomenduoju šią nekilnojamojo turto bendrovę.

María B.

Labai profesionalus. Labai dėmesingas.

Alan H.

Buvome labai patenkinti ir dėkingi už tai, kaip viskas vyko nuo pradžios iki pabaigos.

Antonia A.

Viskas buvo tobula. Ačiū Florinui, kuris viskuo pasirūpino.

Azucena M.

Akto pasirašymo procesas buvo vienas iš greičiausių mano gyvenime, esu labai patenkintas.

Juan Carlos M.

Ich bin seit 30 Jahren als Immobilienmakler tätig und habe daher mit vielen Maklern zu tun gehabt. Die Professionalität, das saubere Erscheinungsbild des Büros, die Technik und der ständige Kontakt sind heutzutage nicht mehr so leicht zu finden. Ich danke Ihnen für alles.

Carlos S.

Džiaugiamės jūsų patikimu, savo darbą profesionaliai išmanančiu, operatyviai sprendžiančiu klausimus, net ir asmenius, kolektyvu ir ypač dėkojame su mumis dirbusiam Donatui. Sėkmės Jums!

Zita U.

Patirties, dalyvavimo, rimtumo ir empatijos turintis personalas, kurio atliekamos pirkimo ir pardavimo operacijos tampa įmanomos.

Ángeles M.

Puiki profesionalų komanda.

Antonio C.

Nelabai pasitikėjau nekilnojamojo turto agentūromis, bet ESPHOUSES dėka galėjau greitai ir patogiai parduoti savo namą. Nuoširdžiausi sveikinimai.

Jose G.

"Esphouses" darbuotojai, su kuriais bendravau norėdamas parduoti savo nekilnojamąjį turtą, man suteikė neprilygstamą valdymą ir apskritai aptarnavimą; tiesą sakant, rekomenduočiau juos kitiems.

Jose A.

Tracy aptarnavimas buvo puikus.

Sergio T.

Tai buvo puikus ir nuostabus jų dėmesys, iki visko, ko reikia atlikti mūsų buto pardavimą. Turiu padėkoti Florinui iš nekilnojamojo turto agentūros Guardamar mieste už nuostabų elgesį, nes jis yra puikus profesionalas.

Dolores C.

Excellent traitement, rapidité, professionnalisme, connaissance du marché immobilier de la région, savoir gérer le temps, gestion avec l'acheteur potentiel, gestion chez le notaire et avoir tout clair au niveau documentaire avec le client potentiel et le vendeur. Je recommanderais sans aucune hésitation toute gestion avec ESPHOUSES et surtout avec l'excellent professionnalisme de Florin et de son équipe.

Manuel P.

Ačiū Annai Krivobokovai už gerą ir profesionalią paslaugą parduodant nekilnojamąjį turtą, kaip ir turėtų būti, ji yra miela ir naudinga, žino savo verslą.

Marko K.

Savo namą pardavinėjome 3 nekilnojamojo turto agentūrose, tačiau Tracy suteiktos paslaugos buvo kur kas geresnės. Ji buvo ne tik profesionali, bet ir draugiška ir leido mums jaustis užtikrintiems, kad dirbame su tinkama bendrove viso pardavimo proceso metu. Ji reguliariai teikė grįžtamąjį ryšį ir sprendė kiekvieną mūsų problemą ar rūpestį. Negalėčiau rekomenduoti jos labiau labai tikra žvaigždė.

Christine S.

Puikus ir profesionalus aptarnavimas. Visiškai kvalifikuoti darbuotojai, visada pasirengę padėti ir patarti. ESPHOUSES palengvino stresą keliantį pardavimo procesą Ispanijoje.

Ken B.

Profesionalai, su kuriais galite dirbti visiškai pasitikėdami.

Pedro I.

Vienas iš mano šeimos narių rekomendavo bendradarbiauti su ESPHOUSES Guardamar del Segura mieste. Jei ateityje vėl tektų dirbti su ESPHOUSES, tikrai tai padaryčiau. O tada neabejodamas rekomenduočiau ją kitiems žmonėms.

Guy C.

Buvo malonu dirbti su ESPHOUSES ir su Florinu, kurį jau pažįstame ir kuriuo labai pasitikime.

Carmen M.

Florin mus visą laiką konsultavo. Labai geras vadovavimas parduodant mūsų butą, taip pat tvarkant notarinius formalumus.

Ricardo S.

Geras Florin biuro ir klientų aptarnavimas. Skaidrus dokumentų tvarkymas padėjo man pakeisti sąskaitą už vandenį. Buvau labai patenkinta tuo, kaip jie su manimi elgėsi.

Francisco M.

Labai ačiū Tracy už jos darbą.

Svetlana D.

Negaliu atsidėkoti Anai už visą jos pagalbą - ji buvo puiki. Pastaruoju metu Katarina labai padėjo organizuojant tokius dalykus kaip valymas ir namų priežiūra.

Kevin K.

Profesionalūs ir efektyvūs pardavėjai. Draugiškas ir nuoširdus elgesys.

Francisco S.

Visi susitarimai buvo tvarkomi profesionaliai.

José G.

Puikus elgesys ir visiškas aiškumas. Jie yra visiškai patikimi. Ačiū, Florin, už viską.

Nuria M.

Geras valdymas ir aptarnavimas. Ačiū.

Francisco G.

Rimta ir kompetentinga įmonė.

Juan G.

Jūsų aptarnavimas ir pagalba mums buvo puiki, patarėte visose srityse. Esant dabartinei situacijai dabar žinome, kad tuo metu parduoti buvo teisingas sprendimas. Linkime jums tolesnės sėkmės.

Jennifer R.

Jūs esate profesionalai! Ačiū.

Igor K.

Darbas su Florin buvo profesionalus ir lengvas.

Amanda C.

Labai gerai apmokyti darbuotojai, gera informacija ir pardavimo greitis.

Manuel S.

Labai puikus valdymas.

Luis N.

Galiausiai likau labai patenkinta.

Ramón T.

Nuo pat pirmos akimirkos, kai kreipėmės į nekilnojamojo turto agentūrą, sulaukėme nuostabaus dėmesio. Anna yra puiki agentė, maloni, maloni, švelni, mes buvome kaip šeima, o ji - kaip mūsų, labai kompetentinga, ji išsprendė visus pradžioje mums kilusius klausimus ir suteikė mums nuostabias paslaugas.

Paulina L.

Labai profesionali, puikus dėmesys.

Tsvetelina M.

Fantastiškas žmogus Anna, labai malonus.

Juan M.

Labai gera patirtis, nėra kuo skųstis, ačiū.

Thierry D.

Tracy buvo išskirtinė tuo, kiek daug mums padėjo. Ji mus nuramino ir buvo malonus žmogus, su kuriuo teko bendrauti. Pagarba jūsų bendrovei.

Laura F.

Jie buvo labai profesionalūs, draugiški, pasirūpino visais pardavimo ir kitais dokumentais, tokiais kaip vandens, elektros, miesto savivaldybės, turto administratoriaus ir kt. nuosavybės pasikeitimas. Ypač jų agentas Florín.

Alejandro C.

Sunku derėtis, bet teisinga.

Jean C.

Visiškai patikimas.

María R.

Paslaugos, kurias gavau iš ESPHOUSES, buvo neprilygstamos. Jie buvo paslaugūs ir profesionalūs. Svarbiausia, kad aptarnavimas po pardavimo buvo puikus. Agentas Florinas yra puikus profesionalas. Sąžiningas, paslaugus. Jie padeda nuo pasiūlymo pateikimo iki pardavimo pabaigos, taip pat užtikrina, kad po pardavimo nekiltų jokių problemų. Labai rekomenduoju 100 %.

Joseph M.

Viskas aišku ir sutartu laiku.

Rubén M.

Pardavimas vyko be jokių problemų, jie pasirūpino visais formalumais.

José T.

Florin Gamarra pasirodė esąs profesionalas visomis prasmėmis.

Nino R.

Jie mus labai gerai konsultavo. Jie mums palengvino visą dokumentų tvarkymą, nes tai buvo kelių savininkų namas, su kuriuo buvo sudėtinga tvarkytis.

María F.

Man buvo didelė staigmena, kad pakeisti nekilnojamąjį turtą Ispanijoje gali būti labai sudėtinga ir užimti daug laiko. Todėl labai svarbu laiku susirasti gerus ir patikimus asmenis, su kuriais būtų galima turėti reikalų. Jaučiamės, kad galiausiai mums tai pavyko.

Reijo V.

Buvo malonu turėti agentę Anną Krivobokovą, profesionaliai atliekančią savo darbą!

Jelena L.

Mergina, kuri mus aptarnavo (Anna Krivobokova), yra profesionalė. Ji labai greitai pardavė mums nekilnojamąjį turtą ir padarė viską, ką pasakė.

Manuel F.

Argumentai už.

Manuel M.

Baigiau labai patenkintas.

José M.

Ačiū, viskas gerai, tęskite gerą darbą!

Irina S.

Dėmesys ir klausimų sprendimas net po sutarties pasirašymo.

Pablo V.

ESPHOUSES tikrai padėjo mums atliekant visus administracinius formalumus ir net po pardavimo.

Patrick D.

Labai profesionali agentūra.

Francisco E.

Labai draugiški ir patikimi specialistai, turintys gerą klientų ratą ir didelę rinką.

Margarita S.

Labai paslaugūs ir mandagūs. Išmanantys vietos vietovę.

Jay C.

Mes su žmona esame patenkinti komandos, kuri už mus sutvarkė visus dokumentus, atliktu darbu. Ačiū Anai ir Florinui, puikūs profesionalai.

Jose V.

Mūsų nekilnojamo turto agentūros Ispanijoje

 • Nekilnojamojo turto agentūra Guardamar del Segura mieste
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Nekilnojamojo turto agentūra Altea mieste
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608

Kaip galime Jums padėti?

© 2023 Visos teisės saugomos.