Atskiras vila prie jūros

Vila in Guardamar del Segura

175.000€
Ref. GUAR0344
Miegamieji k.
3
Vonios k.
2
Būsto plotas
99m2
Terasos plotas
20m2
Ž.Sklypas
180m2
Atstumas iki jūros
4 km
Garažas/Parkingas
1
Sodas

Priedai

Bendras beseinas
Virtuvės el. prietaisai
Spintos
Dvigubi stiklai
Su baldais
Skalbykla

Aprašymas

Pastato plotas 99 kv. m. Parduodama vila už 4 k. nuo paplūdimio randasi Guardamar del Segura. 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai. Baseinas. Mėgaukitės šiuo nuostabiu namu, kuriame yra 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai, ir tik 4 km nuo Guardamar del Segura paplūdimio.

Namas yra 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai išilgai 99m2. Be to, ji turi 20m2 didelę terasą, o bendras plotas 180m2, žinoma, turi garažą su 1 automobilių stovėjimo aikštele ir sodu.

Pažvelkite į šio neįtikėtino 3 miegamojo, 2 vonios kambario vilos vaizdus mieste ir tik 4 km nuo Guardamar del Segura paplūdimio.

Ar galite įsivaizduoti, kad gyvenate geriausios kokybės nameliu su visais patogumais ir priedais, kuriuos galite įsivaizduoti, ir kad tai yra privilegijuotoje vietoje?

Su „ESPHOUSES“ galima stebėti kokybę, apdailas ir tai, kaip namas yra pasirengęs perkelti į ją šiandien.

Priedai

Vila gali naudotis dideliu bendru baseinu. Namuose rasite prietaisų, spintos, dvigubo stiklo langus ir visiškai įrengtus kambarius.

Patikrinkite su ESPHOUSES agentais ir pradėkite mėgautis gyvenimu, kurį visada norėjote. Mes padėsime jums visiems reikalingiems dokumentams.

Patikrinkite mūsų paslaugas ir pažiūrėkite, kaip mes galime jums padėti, o ne pirkti namą, bet surasti Jums idealų namą.

Ar manote, kad šis įspūdingas 3 miegamasis, 2 vonios kambariai viloje yra tik 4 km nuo Guardamar del Segura paplūdimio? Na, susisiekite su mumis dabar ir ateikite gyventi vienoje iš geriausių vietų Kosta Blankoje Ispanijoje.

Mes specializuojamės pasiūlydami jums reikalingą dėmesį ir paslaugą, visada savo kalba.

Mes turime daugiakalbę komandą, apmokyti ir apmokyti, kad galėtume pirkti norimą namą.

Geriausi Kosta Blankos paplūdimiai: Guardamar Dunes ir Nudist paplūdimiai Tossals paplūdimyje Tossals paplūdimys yra grynas naturistas paplūdimys šiauriniame Segura upės krante.

Jo puikios smėlio ir vandens kokybė, stora augmenija ir natūralios kopos buvo pagrindiniai nudistų lankytini objektai. Baltas smėlis Vivers paplūdimyje Atviras ir nepaliestas paplūdimys į šiaurę prie Seguros upės ir į pietus iki Babilono paplūdimio.

Jame yra du kilometrai smulkaus ir minkšto smėlio ir svarbi kopų dalis su istorinėmis ir archeologinėmis vietomis. Babilono paplūdimys su nuostabiais namais Tarp centrinio paplūdimio ir „Vivers“ yra įdomus Babilono paplūdimys (Babilonas). Pagrindinė jos atrakcija yra Babilono namai, kurie yra gražios vilos, atsiveriančios į jūrą, puoštos plytelėmis, kurios suteikia įspūdingą išvaizdą.

Miesto paplūdimys yra neįprasta miesto centro paplūdimyje, arčiau miesto centro, todėl ji yra ideali vieta keliauti po parduotuvių ar į „Guardamar“ rinką. Paplūdimys, apdovanotas mėlynąja vėliava, smulkiu smėliu ir skaidriais vandenimis.

Netoli paplūdimio yra vaizdingas Reina Sofía parkas. Šis nuostabus parkas idealiai tinka atsipalaiduoti, pasivaikščioti, pamatyti žmones ar leisti vaikams žaisti. Ištirti fontanai, ežerai ir miškai.

Visą vasarą ir kitus festivalius ištisus metus parkas turi įspūdingą mugę, o daugelis prekyviečių, kur galite nusipirkti.

Vieta

Ref. GUAR0344
Florin Gamana
Florin Gamana real estate expert
[email protected]

Susisiekite su manimi!

Užsakyti vizitą?

Energijos vartojimo efektyvumas

Energijos vartojimo efektyvumas
Ref. GUAR0344
Florin Gamana
Florin Gamana real estate expert
[email protected]

Susisiekite su manimi!

Užsakyti vizitą?

Energijos vartojimo efektyvumas

Energijos vartojimo efektyvumas

Vieta

įkeliamas žemėlapis...
parduodama vila guardamar del segura
vila costa blanca
parduodama vila costa blanca
vila ispanija
parduodama vila ispanija
Atskiras vila prie jūros
Atskiras vila prie jūros
Atskiras vila prie jūros
Atskiras vila prie jūros
Daugiau nuotraukų

Energijos vartojimo efektyvumas

Panašius nekilnojamas turtas
Žiūrėti daugiau NT

Esame čia, kad padėtume.

Susisiekite su mumis, jeigu turite kokių tai klausimų