Vila Guardamar del Segura

Ref. GUAR0344
Ref. GUAR0344
Parduota
Miegamieji
3
Parduota
Vonios kambariai
2
Pastatytas sup.
99m2
Sup. Terasos
20m2
Sklypas
180m2
Atstumas iki jūros
4 km
Garažas / stovėjimo aikštelė
1
Praneškite man, jei kaina kris

Priedai

Pool
Sodas
Sandėliukas
Skalbykla
Įrengtas
Buitinė technika
Įmontuotos spintos
Dvigubas stiklas
Signalas

Aprašymas

3 miegamieji ir 2 vonios kambariai. Parduodama vila už 4 k. nuo paplūdimio randasi Guardamar del Segura. Baseinas. Pastato plotas 99 kv. m. Mėgaukitės šiuo nuostabiu namu, kuriame yra 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai, ir tik 4 km nuo Guardamar del Segura paplūdimio.

Namas yra 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai išilgai 99m2. Be to, ji turi 20m2 didelę terasą, o bendras plotas 180m2, žinoma, turi garažą su 1 automobilių stovėjimo aikštele ir sodu.

Pažvelkite į šio neįtikėtino 3 miegamojo, 2 vonios kambario vilos vaizdus mieste ir tik 4 km nuo Guardamar del Segura paplūdimio.

Ar galite įsivaizduoti, kad gyvenate geriausios kokybės nameliu su visais patogumais ir priedais, kuriuos galite įsivaizduoti, ir kad tai yra privilegijuotoje vietoje?

Su „ESPHOUSES“ galima stebėti kokybę, apdailas ir tai, kaip namas yra pasirengęs perkelti į ją šiandien.

Priedai

Vila gali naudotis dideliu bendru baseinu. Namuose rasite prietaisų, spintos, dvigubo stiklo langus ir visiškai įrengtus kambarius.

Patikrinkite su ESPHOUSES agentais ir pradėkite mėgautis gyvenimu, kurį visada norėjote. Mes padėsime jums visiems reikalingiems dokumentams.

Patikrinkite mūsų paslaugas ir pažiūrėkite, kaip mes galime jums padėti, o ne pirkti namą, bet surasti Jums idealų namą.

Ar manote, kad šis įspūdingas 3 miegamasis, 2 vonios kambariai viloje yra tik 4 km nuo Guardamar del Segura paplūdimio? Na, susisiekite su mumis dabar ir ateikite gyventi vienoje iš geriausių vietų Kosta Blankoje Ispanijoje.

Mes specializuojamės pasiūlydami jums reikalingą dėmesį ir paslaugą, visada savo kalba.

Mes turime daugiakalbę komandą, apmokyti ir apmokyti, kad galėtume pirkti norimą namą.

Geriausi Kosta Blankos paplūdimiai: Guardamar Dunes ir Nudist paplūdimiai Tossals paplūdimyje Tossals paplūdimys yra grynas naturistas paplūdimys šiauriniame Segura upės krante.

Jo puikios smėlio ir vandens kokybė, stora augmenija ir natūralios kopos buvo pagrindiniai nudistų lankytini objektai. Baltas smėlis Vivers paplūdimyje Atviras ir nepaliestas paplūdimys į šiaurę prie Seguros upės ir į pietus iki Babilono paplūdimio.

Jame yra du kilometrai smulkaus ir minkšto smėlio ir svarbi kopų dalis su istorinėmis ir archeologinėmis vietomis. Babilono paplūdimys su nuostabiais namais Tarp centrinio paplūdimio ir „Vivers“ yra įdomus Babilono paplūdimys (Babilonas). Pagrindinė jos atrakcija yra Babilono namai, kurie yra gražios vilos, atsiveriančios į jūrą, puoštos plytelėmis, kurios suteikia įspūdingą išvaizdą.

Miesto paplūdimys yra neįprasta miesto centro paplūdimyje, arčiau miesto centro, todėl ji yra ideali vieta keliauti po parduotuvių ar į „Guardamar“ rinką. Paplūdimys, apdovanotas mėlynąja vėliava, smulkiu smėliu ir skaidriais vandenimis.

Netoli paplūdimio yra vaizdingas Reina Sofía parkas. Šis nuostabus parkas idealiai tinka atsipalaiduoti, pasivaikščioti, pamatyti žmones ar leisti vaikams žaisti. Ištirti fontanai, ežerai ir miškai.

Visą vasarą ir kitus festivalius ištisus metus parkas turi įspūdingą mugę, o daugelis prekyviečių, kur galite nusipirkti.

Nekilnojamo turto vieta

Nekilnojamo turto vieta

įkeliamas žemėlapis...
Gamana Florin
Florin Gamana
Nekilnojamojo turto brokeris

(*) Privalomi laukai

Energijos vartojimo efektyvumas
parduodama vila guardamar del segura
vila costa blanca
parduodama vila costa blanca
vila ispanija
parduodama vila ispanija
Atskiras vila prie jūros
Atskiras vila prie jūros
Atskiras vila prie jūros
Atskiras vila prie jūros
daugiau nuotraukų 5
Panašios savybės rajone

Parduodama vila Guardamar del Segura mieste už 165 000 € (GUAR0344)

Mūsų nekilnojamo turto agentūros Ispanijoje

 • Nekilnojamojo turto agentūra Guardamar del Segura mieste
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Nekilnojamojo turto agentūra Altea mieste
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608
 • [email protected]

Kaip galime Jums padėti?

© 2020 Visos teisės saugomos.

Nekilnojamas turtas su nuolaida

Spustelėkite čia