Penthouse su 100m2 terasa 200 m nuo jūros

Butas in Guardamar del Segura

216.000€
Ref. GUAR0347
Miegamieji k.
3
Vonios k.
2
Būsto plotas
182m2
Terasos plotas
101m2
Atstumas iki jūros
250 m
Garažas/Parkingas
1

Priedai

Virtuvės el. prietaisai
Spintos
Dvigubi stiklai
Liftas
Su baldais

Aprašymas

3 miegamieji ir 2 vonios kambariai. Parduodamas butas už 250 m. nuo jūros randasi Guardamar del Segura. Pastato plotas 182 kv. m. Penthouse su terasa prie jūros Guardamar del Seguroje
Jei norite gyventi erdviame mansarda, visiškai įrengtame ir su įspūdinga terasa, vos už 200 metrų nuo jūros Guardamare, tai yra namas, kurį ieškote.

Su 3 miegamaisiais, 2 vonios kambariais ir pastatytu 182m2 plotu bei 101m2 terasa, šis namas padės jums surasti ramią, atpalaiduojančią ir pirmos klasės gyvenimą, kurį visada norėjote geriausioje Guardamar vietoje.

Tik iki jūros (250 m), jūs turite garažą su automobilių stovėjimo aikštele vienai transporto priemonei.
Savo ruožtu namas yra su visais priedais, kurių jums gali prireikti, pavyzdžiui, prietaisais, spinta, dvigubo stiklo langais ir pilnai įrengtu.

Ar jums patinka gėlės ir augalai? Šiame name yra terasa, pilna puodų ir augalų, kuriuos galite mėgautis nuo pirmojo momento. Jūs pasieksite šviežumo jausmą ir nepriekaištingą gerovę šiame name, kuris turi išskirtinę vietą.
Pastatas, kuriame, be abejo, yra liftas, yra pačioje centrinėje miesto dalyje, šalia visų parduotuvių, prekybos centrų, parkų ir nuostabaus Guardamar promenados priešais savo paplūdimį.
Guardamaro pakrantė
Jūs negalite nustoti mėgautis nuostabiu promenadu priešais Guardamar del Segura paplūdimį. Jame rasite daug kavinių ir restoranų, kur galite nustoti pailsėti nuo savo vaikščiojimo ir pasimėgauti gėrimais ar mėgautis geriausiais tapais.
Jūros pakrantėje taip pat yra daug suolų, kuriuos galite sėdėti ir pasigrožėti jūros, smėlio ir pakrantės vaizdais, kurie yra labai maloni akiai.

Guardamaro vieta
„Guardamar“ yra į pietus nuo Alikantės sostinės. Yra du būdai, kaip ten patekti. Arba naudokite nacionalinį kelią N-332. Šis kelias pasieks 38 km nuo kranto ir turi nuostabų kraštovaizdį. Tačiau vasarą jis gali būti labai užimtas. Kitas variantas yra greitkelis A-7, mažiau užimtas, tačiau 78 km ilgio.
Geriausi atrakcionai šalia šio mansardos su terasa prie jūros Guardamar del Seguroje
Archeologijos muziejus
Šiame muziejuje (MAG) pateikiami duomenys apie įvairias savivaldybės archeologines vietas. Kaip Rábita Califal ir Cabezo Lucero. Pastaruoju metu jie rado Guardamar Lady Iberijos biustas. Tai buvo rugsėjo 22 d., Kai atrado šį senąjį artefaktą. Nedidelis akmuo pasirodė sekliuose gelmėse, pirmame Iberijos merginos biustas, su panašumais į Elche Lady.

„Francisco Mira y Botella“ namas
Muziejuje yra įėjimas su namu, kuriame gyveno Francisco Mira, kopų atkūrimo metu. Ir skirtinguose kambariuose galite pamatyti kai kuriuos reikiamus reikmenis.

Pilis
Atkurtos pilies liekanos ir Guardamar senamiesčio citadelė yra ant kalvos, šalia dabartinio miesto centro. 1829 m. Šie žemės drebėjimai sunaikino juos. Nuo šio momento atsiveria nuostabus regiono vaizdas. Jie sugebėjo išsaugoti kai kuriuos gynybinės struktūros miesto elementus. Pavyzdžiui, Pòlvoros bulvaras ir sienų bei žemų viduramžių bokštų drobės.

Alfonso parkas XIII
Šis parkas iš tikrųjų yra gausus Guardamar pušynas. Kasybos metu jos paviršiuje buvo atrasti skirtingi fenišiečių (La Fonteta) ir arabų (Rábita Califal) archeologiniai objektai.

Kaip matote, šalia jūsų namų yra istorinių, kultūrinių, įdomių vietų. Bet taip pat visos paslaugos ir patogumai, kurių jums gali prireikti. Šis „Penthouse“ su terasa šalia jūros Guardamar del Seguroje yra neįtikėtina galimybė atvykti ir mėgautis „Costa Blanca“.

Vieta

Ref. GUAR0347
Jerome Guillem
Jerome Guillem real estate expert
[email protected]

Susisiekite su manimi!

Užsakyti vizitą?

Energijos vartojimo efektyvumas

Energijos vartojimo efektyvumas
Ref. GUAR0347
Jerome Guillem
Jerome Guillem real estate expert
[email protected]

Susisiekite su manimi!

Užsakyti vizitą?

Energijos vartojimo efektyvumas

Energijos vartojimo efektyvumas

Vieta

įkeliamas žemėlapis...
parduodamas butas guardamar del segura
butas costa blanca
parduodamas butas costa blanca
butas ispanija
parduodamas butas ispanija
Penthouse su 100m2 terasa 200 m nuo jūros
Penthouse su 100m2 terasa 200 m nuo jūros
Penthouse su 100m2 terasa 200 m nuo jūros
Penthouse su 100m2 terasa 200 m nuo jūros
Daugiau nuotraukų

Energijos vartojimo efektyvumas

Panašius nekilnojamas turtas
Žiūrėti daugiau NT

Esame čia, kad padėtume.

Susisiekite su mumis, jeigu turite kokių tai klausimų