Butas Guardamar del Segura

Ref. GUAR0321
Ref. GUAR0321
Kaina
110.000 €
Finansavo
Miegamieji
2
Kaina
110.000 €
Vonios kambariai
1
Pastatytas sup.
68m2
Sup. Terasos
4m2
Finansavo
Atstumas iki jūros
250 m

Priedai

Liftas
Įrengtas
Buitinė technika
Įmontuotos spintos

Aprašymas

Pastato plotas 68 kv. m. Parduodamas butas už 250 m. nuo paplūdimio randasi Guardamar del Segura. 2 miegamieji ir 1 vonios kambarys. Centrinis butas, šalia Guardamar paplūdimio
Vieta, komfortas, namas puikios būklės ir modernus. Viskas ko jums reikia rankomis ir puiki aplinka. Gyvenimas, kurį norite, yra labiau pasiekiamas, nei įsivaizduojate.

ESPHOUSES mes galime padėti jums tai gauti, su šiuo puikiu 2 miegamųjų apartamentų dviem žingsniais nuo paplūdimio, prekybos centrų ir restoranų. Kita vertus, namuose yra visos savybės, kurias galite tikėtis, su šiuolaikišku vonios kambariu, kuriame bus dušas.

Viduje rasite du miegamuosius ir vieną vonios kambarį išilgai 68m2 pastatyto paviršiaus ir 4m2 terasą. Jie tik atskiria jus nuo jūros 250 m, taip pat turi visas papildomas galimybes, pavyzdžiui, naujus prietaisus, drabužines ir pilnai įrengtą namą.

Jei įdomu, taip, pastate yra liftas, taip pat didelė ir graži salė įėjimo zonoje. Žinoma, jei ieškote geriausio namo, kuris yra geriausioje vietoje, šis centrinis ir šalia paplūdimio Guardamar yra būtent tai, ko jums reikia.

„Guardamar“ yra viena iš nedaugelio vietų, kurios gali pasigirti paplūdimiu, be pirmos kategorijos, pačiame miesto centre. Todėl šio namo vieta negali būti geresnė.

Netoliese yra visos parduotuvės ir restoranai, rinkos zona, mugė, pušynas ir, žinoma, paplūdimys.
Guardamar paplūdimys, vienas geriausių Viduržemio jūros pakrantėje

Su gausaus balto smėlio paplūdimiu, jo įspūdingomis kopomis, Guardamar yra pilnas paslėptų rojaus peizažų. Turite daug ką pasirinkti. „Guardamar“ paplūdimyje yra mėlyna vėliava, kuri rodo jos pakrantės kilometrų vandens kokybę. Tiesą sakant, tai yra Alikantėje, provincijoje, kurioje yra labiausiai apdovanojimai Ispanijoje.

Čia yra daugiau nei 170 paplūdimių ir tvartų, kur saulė šviečia daugiau nei 300 dienų per metus. Smėlėtos, akmeningos, paslėptos už kopų, šalia pušynų, po stačiomis uolomis, miesto ir nutolusiais paplūdimiais, ramiais ir susierzinusiais vandenimis. Guardamare - stačiuose įlankose, kurios tampa kopomis, jų pelkėmis ir pelkėmis.

Be krištolo skaidrumo vandenų, kuriuos galima mėgautis savo pakrantėje, turime pabrėžti šiame mieste siūlomų paslaugų kokybę.

Tarp jų išsiskiria įspūdingas svetingumo ir viešojo maitinimo sektorius, turintis daug barų ir restoranų paplūdimyje, kad galėtumėte pasimėgauti lankytojais, taip pat daugybė užsiėmimų vandens sporto mėgėjams. Restoranai, terasos ir barai, iš kurių žiūrima saulėlydis, prieinami paplūdimiai, veikla vaikams, burlenčių sportas, buriavimas ir nardymas.

Jūs taip pat galite mėgautis vien tik tam tikru laiku, klausydamiesi bangų, stebėdami ramius vandenis ir išvykdami į vietas, kur galite prarasti.

Nekilnojamo turto vieta

Nekilnojamo turto vieta

įkeliamas žemėlapis...
Krivobokova Anna
Anna Krivobokova
Nekilnojamojo turto brokeris

(*) Privalomi laukai

Energijos vartojimo efektyvumas
parduodamas butas guardamar del segura
butas costa blanca
parduodamas butas costa blanca
butas ispanija
parduodamas butas ispanija
Šviesūs 2 miegamųjų apartamentai, du žingsniai nuo paplūdimio, prekybos centrų ir restoranų.
Šviesūs 2 miegamųjų apartamentai, du žingsniai nuo paplūdimio, prekybos centrų ir restoranų.
Šviesūs 2 miegamųjų apartamentai, du žingsniai nuo paplūdimio, prekybos centrų ir restoranų.
Panašios savybės rajone

Parduodamas butas Guardamar del Segura mieste už 110 000 € (GUAR0321)

Mūsų nekilnojamo turto agentūros Ispanijoje

 • Nekilnojamojo turto agentūra Guardamar del Segura mieste
  Av. Cervantes, 25
  03140 Guardamar del Segura, Alicante
  Tel. +34 966 284 737
 • Nekilnojamojo turto agentūra Altea mieste
  C/ Raspall, 2
  03590 Altea, Alicante
  Tel. +34 966 880 608
 • [email protected]

Kaip galime Jums padėti?

© 2021 Visos teisės saugomos.

Nekilnojamas turtas su nuolaida

Spustelėkite čia