Šilto vila su svečių apartamentais ir privatus baseinas – Namas / Vila – Alfas del Pi

Namas / Vila į Alfas del Pi
Ref: ALF011
790,000 EUR

Miegamieji

6

Vonios

3

Paviršius

518 M2

Plotas sklypas

2,962 M2

Terasa

140 M2

Atstumas iki jūros

100m

Buitinė technika
Oro kondicionierius
Privatus baseinas
Šildymas
Skalbiniai
Sodas
Spintos
Židinys

Šioje nuostabioje šešių miegamųjų vila atsiveria neįtikėtini Viduržemio jūros vaizdai, tvenkiniai tropiniai sodai, prabangus baseinas su savo sala ir ekstensyvaus terasos plotas.

Prie Altea kaimo, esančio Ispanijos rytinėje pakrantėje, įsikūrusi nuosavybė, prie kurios galima nuvykti pro išvažiavimą su važiuojančiais takais, ir erdvus gyvenamasis plotas, išsidėstęs trijuose aukštuose.
Pirmojo aukšto pagrindinis miegamasis atsiveria į įspūdingą stogo terasą, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą ir aplinkinius Sierra Bernos kalnus.

Pirmame aukšte yra state-of-the-art, visiškai įrengta virtuvė, oro kondicionierius, erdvus poilsio kambarys / valgomasis ir svečių vonios kambarys.
Taip pat yra trys miegamieji, kiekviename yra įrengtos drabužinės ir du vonios kambariai.

Antrame aukšte yra trys papildomi miegamieji, įskaitant pagrindinį miegamąjį, kuriame yra visiškai naujas vonios kambarys. Šiame aukšte taip pat yra kita oro kondicionavimo / šildymo svetainė / valgomasis, antroji virtuvė ir saugykla. Gyvenamąją / valgomojo zoną papildo sensacingas akmeninis židinys ir didelės stiklinės durys, iš kurios tiesiogiai nuvyksite į lauko terasą, iš kurios galėsite mėgautis nuostabiais kraštovaizdžiais.

Antras aukštas pasiekiamas patraukliomis laiptinėmis, šiuo metu naudojamas kaip tyrimas, kuriame yra medinės sijos ir antras terasa, iš kurios atsiveria įkvepiantys jūros ir kalnų vaizdai.

Teritorijoje yra kepsnių zona ir baseinas, kuris puikiai tinka pramogoms, o jūs turite įmontuotą kepsninę, barą ir vyno rūsį. Taip pat yra garažas, kuris gali būti paverstas sporto sale ar biure. Artimiausias paplūdimys yra 10 minučių kelio automobiliu nuo Albir, kuriame taip pat galite rasti daugybę restoranų ir patogumų. Artimiausias oro uostas yra Alikantė.
Atstumas iki jūros: hasta 100m, Año Construcción: 1985, Orientacija: Pietvakariai,Vaizdai: Jūra, Kalnas, .

  • Map
  • StreetView