JURIDINES PASLAUGOS

Nekilnojamo turto agentūra Esphouses rūpinasi ne tik plačia butų, kotedžų, namų ir bungalų Kosta Blankoje pasiūla savo klientams. Daugiau nei 10 metų patirties Ispanijos nekilnojamo turto rinkoje leido suprasti, koks svabrus klientui yra profesionalus konsultavimas, teikiamas viso būstų pirkimo-pardavimo proceso metu.

Dėl to Esphouses siūlo platų paslaugų spektrą tiek proeš, tiek po pirkimo, garantuojantį sklandų ir profesionalų būsto radimą kiekvienam klientui: nuo specializuotų kelionių organizavimo, palengvinančio būsto paieškas užsienyje (ir ne tik) gyvenantiems klientams (įtraukiančio apgyvendinimą, pervežimą ir atrinktų, visus šeimos poreikius atitinkančių būstų vizitus), iki pasirūpinimo viso pirkimo metu iškylančiais teisiniais klausimais – konsultacijas teisiniais klausimais, vizas, leidimus gyventi, užstatus, nuosavybės registravimą, draudimą, notaro mokesčius ir kt., visada su garantija ir patirtimi, įgyta per dešimtį metų darbo Kosta Blankoje.

Esphouses dirba patyrusi advokatų ir nekilnojamo turto konsultantų komanda, garantuojanti visiškai saugią Jūsų svajonių būsto pirkimo arba pardavimo vadybą. Mūsų administracinio bei teisinio skyriaus profesionalai pasirūpins, kad visa dokumentacija ir pirkimo-pardavimo įforminimas atitiktų visus Jūsų poreikius.

Nesitenkinkite eilinės nekilnojamo turto agentūros paslaugomis ir patikėkite visą procesą specializuotai agentūrai – tokiai, kaip Esphouses, – kuri siūlo visas Jūsų ramybę ir pasitikėjimą garantuojančias paslaugas.

Daugiau nei 1000 parduotų būstų per pastaruosius 10 metų

Per paskutinius 15 darbo metų aprūpinom kiekvieną savo klientą idealiu nekilnojamu turtu, ESPHOUSES įsitvirtino kaip nekilnojamo turto statymo, vystymo ir pardavimo lideris visoje Kosta Blankoje.